• Saku Läte kohvipäev on juba homme 18.08!

  17. august 2017

  Kohvipäeval külastab Saku Läte tragi müügiosakond meie toredaid kliente, tutvustab meie kohvi ning kohviteenust. Lisaks saavad kohvipäeva raames kõik kliendid, kes tellivad lisaks legendaarsele joogiveele ka meie legendaarselt maitsvat kohvi, kaasa legendaarse kingituse.

  Vihjeks legendaarse kingituse kohta üks retsept:

  Vana Tallinn Coffee

  4cl Vana Tallinn
  Kuum kohv
  Vahukoor

  Valmistamine

  Vala eelnevalt kuumutatud klaasi kuuma kohvi, jättes ruumi Vana Tallinnale ja vahukoorele. Lisa likööri ja sega, pinnale kihita lusika pealt pooleldi vahustatud koorekiht. Vahukoorele võid riputada lahustuvat kohvi, riivida šokolaadi või kaneelikoort. Naudi suurepärast kohvijooki pärast sööki. Serveeri kuuma joogi klaasist. Kaunista lahustuva kohvi pulbri, riivitud šokolaadi või kaneelikoorega.

  Retsept pärit: http://liviko.ee/kokteil/vana-tallinn-coffee/

  Kristianne Melanie Liit
  kohvikategooria juht
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib

   

 • Mitmike kokkutulek rõõmustas rekordarvu peresid

  14. august 2017

  Saku Läte on mitu aastat toetanud mitmike kokkutulekut. 12. augustil oli Tallinna loomaaias liikvel erakordselt palju suuri mitmike vankreid - toimus kuues üle-Eestiline mitmike kokkutulek. Kohale saabus rekordarv peresid, kus kasvamas kaksikud, kolmikud ja nende õed-vennad. „Kohale tuli peresid üle 200, mis on senini suurim mitmike kogunemine Eestis. Rebasemäe piknikuplatsil tehtud ühispilti vaadates on meil väga hea meel näha, kui...