• Kogemus: Istutame metsa

  24. aprill 2017

  Saku Läte töötajad võtsid osa 21.04 RMK poolt korraldatud metsa istutamisest. Uurisime meie töötajatelt metsa istutamise kogemuse kohta.

  Küsimustele vastas Tartu müügiesinduse juht Tiina Palu.

  Kas oled ka varem oma elus metsa istutanud ja kuidas see töö välja näeb?

  Mina olen küll kooliga käinud metsa istutamas, aga sellest on oma 30 aastat möödas. Võrrelda tolleaegset ja praegust istutamist, siis tehnoloogia on arenenud – kühvlikesest on saanud suur punane toru, mis teeb Sinu jalgade kaasabil maasse augu ning taim läheb otse maasse. Aga eks vahe peal sai tunda seda, kuidas vilumatusest tundus istutamine selle uhke toruga liigraske (vaja oli meeles pidada kolm etappi, et töö hästi edeneks). Aga no kui need etapid juba selgeks said ja hakkas loomulikult tulema, millal vajutada millist kangi, siis hakkas töö minema.

  Mis sulle kõige rohkem seoses metsa istutamisega meeldis?

  Rõõm oli, et minu kõrval oli nii palju just selliseid samasuguseid esmakordseid katsetajaid, kes tulid lihtsalt head tegema. Meeleolu oli hästi lõbus, olenemata taevast allatulevast plögast ning lumest. Teeksin seda aastaringselt :)

  Vaata meie meeskonda siit

  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib

   

 • Doonorlus

  12. aprill 2017

  Paljud Saku Läte töötajad on doonorid. Doonorlus on väga tänuväärne tegevus, mille tulemusena saavad paljud inimesed abi. Uurisime meie müügiosakonna assistendilt Merlelt, kellel on pikaajaline kogemus vereloovutajana, doonorluse kohta. Kas sa mäletad, mis tunded sind valdasid, kui otsustasid esimest korda verd loovutada? See oli nüüd pea 10 aastata tagasi, aga üritan meenutada. Esimest korda läksingi verd andma pigem uudishimust. Mind...