• Erik Orgu toitumiskava VÄLJAKUTSE!

  02. aprill 2018

  Saku Läte’l on hea meel teavitada, et hakkame tegema koostööd trenni- ja toitumisnõustaja Erik Orguga! Meie ühine eesmärk on teavitada inimesi liikumise ja vee joomise olulisusest.

  4 meie töötajat võtavad ette rännaku koos Erik Orgu toitumiskavaga. Nad jälgivad seda 3 kuud, tehes samal ajal ka trenni.

  Iga nädal täidavad need 4 inimest trenni-ja toitumispäevikut ning annavad mulle ja teile kõigile aru, kuidas neil nädal möödus.

  Lisaks märgivad nad ära, kui palju nad iga päev vett jõid.

  Saagem nende inimestega tuttavaks!

  • Siiri, müügiosakond

  Olen aktiivne vanaema, kelle hobiks on lastelastega mängida-turnida ja metsad-rajad läbi matkata koos kuldse retriiveriga. Seega, hetkel on minu „personaal treener“ koer, kuna ta on noor ja aktiivne ning pean temaga sammu pidama J. Kaugemaid maid meeldib samuti avastada. Reisin ja proovin erinevaid kööke.

  Ma sõidan palju jalgrattaga. Tavaline on päevas 10-15km. Kuna elan väikelinnas, siis kõik oma käigud teen rattaga või jala. Autot ei ole. Kui rattaga sõitmise hooaega ei ole, siis tuleb päevas 8-14 km käimist. Tööle edasi-tagasi 8 km ja koeraga miinimum 3-4 km, kokku päevas 11-14 km. Jõusaalis või eraldi rühmatrennis hetkel ei käi.

  Eesmärk:

  Plaanis on hakata 2x nädalas jõusaalis käima.
  Vähendada taljeümbermõõtu 7-8 cm
  Vähendada kehakaalu 8-10 kg

   

  • alias Triibuline Tiiger, kliendihaldus

  Olen ühe imearmsa 9-aastase poisi ema, kellega mulle meeldib kõige rohkem oma aega veeta.

  Oma elu jooksul olen tegelenud erinevate spordialadega – iluvõimlemisega, rahvatantsuga, võistlustantsuga, akrobaatikaga, pikalt sulgpalliga, taipoksiga, käinud erinevates rühmatrennides ja jõusaalis. Tänaseks on aga saanud lemmikuks jooksmine.

  Minu eesmärk toitumiskava järgides on parandada enda enesetunnet, tekitada harjumus süüa tervislikumat toitu ja kaalust alla võtta.

  Eesmärk:

  Vähendada kehakaalu 10 kg võrra.

   

  •  Jaanika, müügisekretär

  Ma olen kolme poja ema, abikaasa, kelle hobiks on käsitöö ja dekoreerimine. Mulle meeldib süüa teha ja külalisi vastu võtta.

  Minu eesmärk Orgu toitumiskava järgides on korrigeerida toitumist, kaalust alla võtta, õppida ennast ja oma pere õigesti toituma.

  Eesmärk:

  Vähendada kehakaalu 7 kg võrra.
  2x kuus trennis käia.

   

  • Liisi, assistent

  Olen kahe toreda poisi ema. Mulle meeldib perega koos olla, käia koos kohvikutes, kinos ja veeta palju aega vabas õhus.

  Soovin oma toitumist muuta, et mu toidulaud oleks tervislikum ja mitmekesisem. Loomulikult ka kaalust alla võtta ja tunda paremini end oma kehas.

  Hetkel igapäevaselt trenni ei tee.

  Eesmärk:

  Vähendada kehakaalu 5 kg võrra.
  Hakata käima jalutamas.

   

  Kutsume ka teid ülesse rohkem liikuma ja toitumist korrigeerima, kui te pole seda veel teinud.

  Te saate iga nädal Saku Läte blogis elada kaasa meie neljale sangarile.

  9.04 saate teada, kuidas neil esimene nädal möödus! Jagame igal nädalal ka pilte nende tegemistest meie Instagramis ja Facebookis.

  https://www.instagram.com/sakulateofficial/

  https://www.facebook.com/sakulatejoogivesi/

   

  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib