SAKU LÄTE AJALUGU

1997. aastal asutatud Saku Läte on esimene ettevõte Eestis, mis alustas kvaliteetse joogivee tootmist ja villimist suurpudelitesse. Saku Läte joogivesi on villitud Saku vallas, Saales.

2011. aastal avasime Sakus uue tootmishoone.

2013. aastal hakkasime edasi müüma Venden Mineral Water SIA  looduslikku mineraalvett väikepudelites.

Samal aastal, 2013, lõi Saku Läte enda kvaliteetsete kohviubade kaubamärgi. Meie valikus on neli erinevat kohviuba: Saku Läte Intense, Saku Läte Classic, Saku Läte Grand ja Saku Läte Premium. Saku Läte rendib välja lisaks veejahutitele Jura espressomasinaid. Saku Läte soovib oma klientidele pakkuda võimalikult mugavat teenust, kus kliendil oleks võimalik joogivesi, veejahuti, kohvimasin, kohv ja väikepudelid tellida koju või kontorisse ühest kohast.

tem

 

 

 

 

Mis on meie kui joogivee tootja väärtused?

Puhas, värske, tippkvaliteetne vesi.
Kiire, kindel ja mugav tarne.
Innovaatiline veeautomaat.
Hoolivus.
Saku Läte on joogivesi, mis hoolib.
Me soovime olla kvaliteediliidrid.

Saku Läte kui joogivee tootja visioon

Olla armastatud kvaliteetse kontorijoogivee
sünonüüm.

Saku Läte kui joogivee tootja missioon

Panna inimesed tundma, et neist
hoolitakse.

Miks valida Saku Läte vee ja kohvipartneriks?

  1. SAKU LÄTE joogivett villitakse Saku vallas meie kaasaegses tootmishoones, kuhu korraldame ka ekskursioone.
  2. SAKU LÄTE määrab igale kliendile personaalse kliendihalduri, kes teid nõustavad ning erinevates küsimustes abistavad. Helista või tule meile külla ja saa enda kliendihalduriga tuttavaks.
  3. SAKU LÄTE joogivee koostis võimaldab tarbida meie joogivett igapäevaselt.
  4. SAKU LÄTE tootevalikus on CoolTouch’i veejahutid, mis on meie grupi poolt välja arendatud lähtudes uuenduslikkusest ja energiasäästlikkusest.
  5. SAKU LÄTE on kättesaadav üle Eesti. Teil piisab vaid telefonikõnest või internetitellimusest ning sobival tööpäeval toimetatakse vesi teie kontorisse, poodi või koju. Lisaks sellele müüvad Saku Läte joogivett edasi meie mitmed edasimüüjad ning Hiiu- ja Saare maakonnas Uptrend Teenused. Vaata meie edasimüüjate kaarti.
  6. Joogivesi SAKU LÄTE on pälvinud kõrge tunnustuse – alates aastast 2003 on meile omistatud tiitel “Tunnustatud Eesti Maitse.” Samuti oleme Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.
  7. Novembris 2006 sõlmis SAKU LÄTE Põllumajandusministeeriumiga “Riigi tegevusvaru ressursside lepingu”- oleme riigile partneriks hädaolukorraks valmistumisel ja hädaolukorras elanikkonna veega varustamise korraldamisel.
  8. SAKU LÄTE eelistab oma tootevalikus naturaalseid ja kvaliteetseid tooteid.
  9. SAKU LÄTE pakub oma klientidele mugavust: Vee- ja kohvilahendust ühest kohast.
  10. SAKU LÄTE toob teile kauba otse koju või kontorisse.