• Siis, kui maailm magab veel…

  23. oktoober 2017

  …ehk milline näeb välja meie autojuht (klienditeenindaja) tööpäev.

  Meie autojuhid alustavad tööd varakult. Varahommikul tulevad kõik autojuhid kesklattu või esinduste puhul lattu, et laadida peale kaup. Igal autojuhil on oma konkreetne kellaeg, millal ta kaupa laadida saab.

  Kaup laaditakse peale eelmise päeva tellimuste põhjal, mis on tehtud enne 17:00 tööpäeval. Kella 9-ks ehk siis kui tulevad tööle meie müügiinimesed ja sekretärid on kõik autojuhid juba välja sõitnud.

  Autojuhtidele on igapäevaselt välja arvestatud kindel teekond. Nende graafik on väga tihe ja kogu päev on pingsalt täidetud. See on ka üks põhjus, miks me kahjuks üldjuhul ei saa enam sama päeva tellimusi vastu võtta.

  Me teenindame eelisjärjekorras või vajadusel esmajärjekorras haiglaid ning lastehaiglaid ning muid analoogseid asutusi, mis vajavad kriitiliselt joogivett.

  Autojuhi töö nõuab head füüsilist vormi, kuid see töö aitab ka vormis hoida

  Autojuhid töötavad 8 tundi päevas. Kuna nad teevad väga intensiivselt tööd, siis üldjuhul õnnestub kõik tellimused päeva jooksul täita. Keerulisem on siis, kui klienti ei ole kontoris või kodus koha peal ning ei vasta ka koheselt telefonile. Sellisel juhul võib lükkuda tellimus edasi järgmiseks tööpäevaks.

  Kuna autojuhtidel on paigas ka kindel marsruut, siis me ka konkreetses vahemikus tellimusi üldjuhul vastu võtta ei saa (vähemasti hetkel).

  Me vahetame vett tühjade pudelite vastu, seega autojuhtide tööpäev lõpeb lattu tagasi sõitmisega, et laadida maha tühjad pudelid, mis lähevad pesemisele ja desinfitseerimisele.

  … ja siis algab päev uuesti.

   

  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib