• Miks me loosime jalgrattaid?

  11. september 2017

  Meie kliendid kindlasti mäletavad, et loosisime suvel enda sünnipäeva puhul Legendide VIP passi omanikele jalgratta. Me teeme seda jälle! Miks? Sellest veidi hiljem.
  Seekord saavad jalgratta loosis osaleda kliendid, kes tellivad ükskõik, mis meie sortimendis olevaid tooteid läbi Saku Läte tellimiskeskuse https://sakulate.ee/tellimiskeskus/
  Seega, tee kõik tellimused läbi tellimiskeskuse!

  Tellimiskeskust on mugavam kasutada, kuna sealt saad parema ülevaate kõikidest meie toodetest, kampaaniatest ja soodustustest.

  Kuidas tellimiskeskust kasutada?

  See on lihtne. Me oleme sinu jaoks kõik tooted pannud kategooriatesse. Oletame, et sul on vaja tellida meilt piima lisaks joogiveele. 1. Lähed tellimiskeskusesse 2. Avad kategooria „Piimatooted“ ja lisad vastava toote endale ostukorvi.

  Toote kustutamiseks ostukorvist võta lihtsalt toote eest linnukene maha.

  Aga mul on lepingus teised hinnad kui tellimiskeskuses?

  Selle pärast ei tasu muretseda. Tellimiskeskuses on baashinnad, kui sa oled meie lepinguline klient, siis meie programm arvestab lepingulistele klientidele automaatselt teie lepingul olevad hinnad. Tellimuse võite esitada baashindadega.

  Kas ma saan tellida ka siis kaupa, kui mul pole Saku Lätega lepingut?

  Jah, muidugi. Kõik tellimiskeskuses olevad tooted on näidatud koos käibemaksuga. Tellimustele alla 60 eurot lisandub kulleritasu 6 eurot. Saku Läte ju toimetab kauba otse uksest sisse!

  Küll aga peab lepinguväline klient arvestama, et Saku Läte joogivee tellimisel vahetame me täis veepudeleid ainult tühja Saku Läte taara vastu või siis tuleb kliendil osta vesi koos taaraga. Seega vee hinnale lisanduks taara hind. Lepingulistele klientidele taara hinda ei lisandu.

  Kuhu te üldse vett tarnite?

  Saku Läte tarnib enda tooteid ja joogivett üle Eesti! Väiksemates maakohtades on meil kindel graafik. Graafikut saate uurida helistades meie üldnumbril +372 614 0808 või kirjutades tallinn@sakulate.ee

  Kus te Saku Läte vett toodate?

  Saku Läte vett toodame Saku vallas. Meie tootmisesse saab ka külla tulla ja korraldame ekskursioone!

  Mis on ühist Saku Lätel ja jalgrattal?

  Saku Läte loosib taas välja linnajalgratta. Osalemiseks tee lihtsalt tellimus läbi meie tellimiskeskuse https://sakulate.ee/tellimiskeskus/

  Võitja kuulutame välja peale 15.10.2017.

  Saku Läte jaoks on liikuv eluviis ja keskkonnasäästlikkus väga oluline. Jalgratas on üks parimaid asju, mida oma klientidele soovida saame: säästa loodust ja ole aktiivne!
  Saku Läte arendab pidevalt enda tooteid ja ka lahendusi klientide jaoks. Tellimiskeskus (tellimisvormi asemel) on üks etapp järgmisest etapist. Seni aga soovin teile mugavat kasutamist :-) !

  Airi Freimuth
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib