• Saku Läte klientide lemmikud veejahutid

  09. november 2016

  Lubasin kirja panna ka, mis on Saku Läte puhul kõige populaarsemad veejahutid.
  Saku Läte koos enda sõsarettevõtte Vendeniga on tulnud välja uue veejahutisarjaga, mille nimi on „CoolTouch“. Need veejahutid on lisaks ilusale disainile puutetundlikud ning neil on ka isepuhastussüsteem.
  Võin kohe ära mainida, et enamus sel aastal populaarsust kogunud veejahutitest on just sellest sarjast.

  1. Hetkel kõige populaarsem veejahuti on CoolTouch Karbo ehk veejahuti, mis teeb külma, kuuma ja gaseeritud vett. CoolTouchi veejahuteid on meil kõiki kolmes toonis: kuldne, hõbe ja must. Meie klientide lemmikvärv: hõbe. Minu lemmikfunktsioon: gaseeritud vesi ja andur, mis näitab, kui gaasiballoon on tühi + lapselukk kuuma vee jaoks. Minu lemmikvärv on vaieldamatult  kuldne.
  2. CoolTouch Extra ehk veejahuti, mis teeb lisaks külmale ja kuumale veele ka toasooja vett. Veejahutil on siis kolm nuppu nagu ka gaasiga veejahutilKlientide lemmikvärv: must. Minu lemmikfunktsioon: See veejahuti ongi minu personaalne lemmik, kuna mulle meeldib külm vesi, mehele kuum vesi tee jaoks ning lapsele toasoe vesi.
  3. Extra Disain (veinipunane, hall ning valge) ehk mehhaaniline veejahuti (mitte puutetundlik), mis teeb külma ja kuuma vett. Extra Disain on uus versioon Extra veejahutist, millega kõik harjunud on (need valged veejahutid, mida ka filmides tihti näidatakse). Meie klientide lemmikvärv: hall. Minu lemmikfunktsioon: lapselukk kuumaveekraanil! Minu arvates on see lausa hädavajalik, kui majas on väikesed lapsed. Mulle meeldib see veejahuti valges või veinipunases toonis.

  Tõusva trendina toon välja veel ühe veejahuti, mis on taas CoolTouchi sarjast ja selleks on veevõrku ühendatavad veejahutid. Eriti populaarne on gaasiveega variant. Sisuliselt on tegu sama veejahutiga, mis on CoolTouch Karbo, kuid nagu ennem mainisin, siis selle puhul ei kasutata mitte veepudeleid vaid Sinu kontori või kodu veevõrku.
  Nende veejahutite puhul tuleb olla hoolas selles suhtes, et veefiltreid tuleb vahetada õigel ajal.
  Võin kohe ära mainida, et enamus sel aastal populaarsust kogunud veejahutitest on just sellest sarjast. Meie klientide lemmikvärv: hall
  Minu lemmikfunktsioon: gaasiga vesi!

   

  cooltouch-karbocooltouch-extraextra-disain

   

  Airi Freimuth
  turundusjuht