• Saku Läte klientide lemmikud tooted

  02. november 2016

  Saku Läte tootevalik on väga suur, kuid huvitav on teada, et meie klientidel on kujunenud välja omad kindlad lemmikud. Toon välja 6 meie kõige armastatumat toodet. Jätan välja praegu meie veejahutid, nende kohta teen eraldi postituse. Tulles tagasi meie tootevaliku juurde, siis kõige populaarsema toote võib igaüks koheselt ära arvata: Saku Läte joogivesi!

  Saku Läte joogivesi!
  Toodame Saku Läte joogivett Saku vallas. Meil on oma puurkaev, mille sügavus on 105 m. Korraldame enda tootmishoonesse ka ekskursioone.
  Huvitav fakt: Saku Läte’l on sõlmitud Eesti riigiga leping, mille kohaselt oleme kohustatud varustama Eestit joogiveega kriisiolukorras.

  ve19

  PIIM!
  Tõsi, ise me piima ei tooda. Saku Läte tootevalikust võib leida Tere „Latte piima,“ mis on üks populaarsemaid tooteid Saku Läte kohviubade kõrval.

  TERE Latte piim 2,5%

  Kohvimasina veefilter „Jura Claris Blue“
  Saku Läte rendib välja Jura kohvimasinaid. Paljud inimesed ei tea, aga kohvimasina eest tuleb hoolitseda peaaegu sama palju kui iseenda eest (igapäevase tihada tarbimise korral, eriti piimakohvi puhul): pesta, hooldada jms. Kui kasutada kohvimasinas nt kraanivett, siis veefilter aitab kohvimasinat kauem töös hoida, ennetades katlakivi kiiret teket.

  Veefilter Jura Claris Pro Blue

  Venden looduslik mineraalvesi 0,5l, gaasita
  Mineraalveel ja looduslikul mineraalveel on oluline vahe. Looduslik mineraalvesi on, nagu nimigi ütleb, looduslik! Tavalise mineraalvee puhul lisatakse veele mineraalid kunstlikult. Saku Läte müüb enda sõsarettevõtte Venden SIA looduslikku mineraalvett väikepudelis, millest on saanud üks populaarsemaid tooteid. Klientide lemmik on ilma gaasita ja 0,5l pudel.

  ven_05s

  Saku Läte kohvioad „Classic“
  Pean mainima, et minu lemmikud Saku Läte kohvioad on „Premium,“ kuid meie kliendid eelistavad kõige enam „Classicu“ kohviube. „Classicul“ on tugevamad maitseomadused, mis sobib väga hästi piimakohvi tarbijatele.

  classic

  Rohelise õuna siirup Giffardilt
  Toode ei sisalda säilitusaineid ning on valmistatud rohelise õunamahla kontsentraadist. Seda juukase veega, mulliveega või kokteilides. Giffardi siirupite valik on väga suur Saku Läte tellimiskeskuses ja populaarsed on ka kohvisiirupid, mida pannakse kohvi sisse nt suhkru asemel.

  GIFFARD rohelise õuna siirup1L

  PS! Tooted on järjestatud suvalises järjekorras.

  Airi

  Saku Läte

  joogivesi, mis hoolib