• Saku Läte tähistas koos klientidega!

  26. juuni 2017

  Saku Läte tähistas koos klientidega ja koostööpartneritega enda 20.sünnipäeva!
  Saku Läte Legendide VIP passi omanikke oli kohal 350 inimest! Aitäh teile!
  Üritus toimus Telliskivi Loomelinnakus, teatrikeskuses Vaba Lava. Õhtut viis läbi Eda-Ines, kes tegi üritusel ka dueti Ott Leplandiga.
  Mida me üritusele tegime (lisaks ametlikule osale)?

  • Joonistasime enda klientidest sketše (kauni portree)! Meil oli kohal kunstnik Eero Alev, kes valmistas söetehnikas 15 minuti jooksul ühest inimesest ühe sketši. Paljud meie kliendid lihtsalt istusid maha ja jälgisid terve õhtu kunstniku tööd. Instagramis on meil ka väike videolõik, kuidas töö käis: https://www.instagram.com/p/BVapamjFX_T/?taken-by=sakulateofficial Panen siia näidise ka endast, mille kunstnik tegi proovitööks.
  • Mängisime Eesti Vähiliidu toetuseks korvpalli! Saku Läte toetab iga ostetud Saku Läte kohviubade paki pealt 10-sendiga Eesti Vähiliitu. Esiteks, jah, me müüme Saku Läte kohviubasid :-) . Teiseks, kliendid ei pidanud mitte midagi maksma. Maksis Saku Läte. Klient pidi viskama 5 korda korvi ja Saku Läte maksis 50-senti Vähiliidule lisaks. Korve visati palju ja meil on selle üle hea meel.
  • Õpetasime klientidele latte-arti (st joonistasime piimavahu peale) ja tegime kohvide maitse testi! Meie töötajad õpetasid kliente kiirkorras, kuidas enda kohvijoogile (vahustatud piima peale) teha üks ilus kaunistus. Esialgu võis tunduda keeruline, kuid tegelikult oli see väga lihtne ja meie klientidele see väga meeldis. Korraldasime ka maitse teste. Klient pidi ära arvama, mis Saku Läte kohvioaga oli valmistatud kohv. Kõikidel meie neljal kohvioal on erinev maitse. Siit võib lugeda täpsemalt meie kohviubade kohta: https://sakulate.ee/espressomasinate-rent-ja-kohv/ Osad kliendid said ka kohvi latte-arti eest kaasa väikese meene.
  • Jagasime auhindasid! Saku Läte kutse oli väga eriline nagu alati :-) . Instagrami link: https://www.instagram.com/p/BTtGE2bFmVd/?taken-by=sakulateofficial Iga kutsega oli kaasas üks pusletükk suurest puslest. Pean jälle pildilingi panema, et oleks ettekujutus: https://www.instagram.com/p/BTluXGnlNXR/?taken-by=sakulateofficial Pusletükil oli peal number ja selle pusletüki ja numbri alusel loosisime välja 3 võrkkiike (Instagrami kampaania) ja õhtu lõpus ka linnajalgratta.
   (Foto allikas: võitja Instagrami avalik konto)

  Klientidel ja koostööpartneritel hoidis tuju kõrgel veel Ott Lepland koos bändiga. Torte oli meil kokku lausa 10 tükki! Tordid olid kaetud peegelglasuuriga ja sisuks oli red velvet vaarikate ja toorjuustu-võikreemiga Heidi Parkilt.
  Ametlike piltidega läheb veidi aega, aga anname kohe teada, kui lingi saame ja jagame ka teiega peopilte!
  Taustaks: Saku Läte sünnipäev on 27.juuni. Saku Läte alustas enda tööd aastal 1997. Villime Saku Läte joogivett Saku vallas, kus on meie tootmishoone, ladu ja Saku kontor. Tarnime vett üle Eesti. Tänaseks pakume kontoritele ja eraisikutele jookide täislahendust (sh väikepudeleid, kohvi, JURA espressomasinaid ja muidugi Saku Läte vett ning muid lisatooteid).

   

  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib