• Kuidas me tasuta kohvi ja sarvesaiakesi jagasime Õllesummeril

  07. juuli 2016

  2016.aastal osales Saku Läte lõbusalt Õllesummeril. Meil oli Õllesummeril enda lava „Saku Läte Suvelava,“ kus esinesid Eesti popimad alternatiivsed artistid nt I Wear* Experiment, Robin Juhkental, Senor Marküssen, Epp Kõiv, Svjata Vatra, Würffel, Frankie Animal, Taavi Peterson, Kali Briis.

  Ma pean mainima, et artistid olid väga soojad ja toredad  ;-)

  Lisaks oli meil aga oma suurejooneline lounge. Meil oli muidugi kõige ägedam lounge, sest me jagasime TASUTA kvaliteetset! kohvi, tasuta sarvesaiakesi, tasuta alkoholivabasid kokteile ja tasuta pulgakooke. Muidugi, sümboolse summa eest sai neid asju soovi korral ka osta. Ja seda reaalselt sümboolse summa eest. Meil oli ka paar vimkat. Me panime enda külalised proovile. Siinkohal tahaks tänada Ahhaad, kellelt saime vinge tõukeratta rentida  :-)

  Mehed (ja muide ka osad naised!) said end proovile panna, et testida, kas nad on sama tugevad kui Saku Läte autojuhid.

  Lisan siia pildi kohe võimsast Eesti naisest ;-)  (NB! Ärge seda kodus järgi proovige, naised! Meie modell oli ilmselgelt salatrenni teinud).

  Jalgratas sõitis tagurpidi loogikaga ja seda oli väga lõbus kasutada  :-)

  Meie kohvikust hüppasid läbi ka Mallukas ja Triinu-Liis, kes valmistasid rammumeestele ja jalgratta proffidele kokteile personaalselt!

  Kuna aga õues oli nii külm (vähemasti suve kohta) ja Saku Läte on joogivesi, mis hoolib, siis me ei saanud piirduda ainult tasuta jookidega.

  Me andsime klientidele ka värskelt valmistatud croissante ehk sarvesaiakesi Tipo kohvikust ja pulgakooke, mida valmistasid Tassikoogid Tartust. Saku Läte tõesti hoolib.

  Mis oli aga Õllesummeril huvitav meie jaoks, kuna see on meie ainukogemus siiamaani (Õllesummeril ehk väliüritusel), me ehitasime „Saku Läte kraanisüsteemi“ väliüritusele :-) . Seega, kui kellelgi on vaja teadmisi, siis hea meelega jagame teile ka. Me mõtlesime, et huvitav, kus teised (toitlustajad) enda asju ja käsi pesevad… seda me ei saanudki teada. Kui kellelgi on kogemust, siis võib meile seda omakorda jagada. Kindlasti on väliürituste puhul oma süsteem, aga meie lõime lihtsalt Saku Läte süsteemi.

  Muidugi olid meil üritusel väljas jälle enda inimesed. Saku Läte meeskond on väga kokkuhoidev ja toetav. Saku Läte on ettevõte, kus on hea töötada ja me teeme ägedaid asju. Kui Saku Läte on kuskil üritusel, siis tasub kindlasti elevil olla, sest me tõesti hoolime teist ja enda klientidest ;-) !

  Aitäh, meeskond ja külalised!
  Kuhu me järgmisena läheme? Kui me enne ei kohtu, siis kohtume Passwordil 2018!

  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib