• Saku Läte saab 20! SÜNNIPÄEV!

  05. juuni 2017

  Saku Läte saab 20-aastaseks 27.06.2017.
  Seoses sünnipäevaga on meil juunikuus tulemas palju kampaaniaid ja loosimisi!
  Panen need punkt-punktihaaval kirja, sest neid kampaaniaid on tõesti hulgi.
  Alustame Malluka blogist.

  1. Võite juunikuus piiluda Malluka blogisse. Pakume Malluka lugejatele sooduskoodi, mille abil saate nii kohviube soodsamalt -20% kui ka JURA espressomasinat rentida soodushinnaga. Kusjuures tegu on tähtajatu lepinguga, mida võite igal hetkel ära lõpetada. Kohviube saate tellida meie tellimiskeskusest ja märkustesse lisage sooduskood: https://sakulate.ee/tellimiskeskus/ Arve saadame kord kuus e-maili peale.NB! Mallukas korraldab ka loosimisi, kus võib võita Saku Läte kohviube ja muid tooteid! Jälgi https://mallukas.com/
  2. Instagrami kampaania. Liitu meie Instagramiga ja jäta enda e-mail ükskõik, millise pildi alla. Loosime välja suvepuhkuseks kolm VÕRKKIIKE. Instaga saate liituda siit: https://www.instagram.com/sakulateofficial/ ja kogume kõik e-mailid kokku. Auhinnad loosime välja juulikuus. Kampaania kestab terve juunikuu jooksul.
  3. Juunikuus alustame ka kasutatud kohvimasinate müügiga see tähendab seda, et LISAKS soodsale hinnale teeme me lisasoodustuse. Meil on väga erinevaid mudeleid valikus. Valikuga saate tutvuda siit. Lisame kasutatud kohvimasinad ka meie tellimiskeskusesse (vt. Link üleval Malluka punkti all). Seal on mugav kohvimasinaid endale ostukorvi tõsta. Arve saadame e-maili peale.
  4. Juunikuus anname kõikidele espressomasina rendilepingu sõlmijatele kaasa tasuta filtri, tasuta hooldustabletid ja tasuta piimasüsteemi puhastusvedeliku. Espressomasinaid on väga tähtis igapäevaselt hooldada. Saku Läte rendib välja kvaliteetseid JURA espressomasinaid. Uuri lisa enda lähimast müügiesindusest. Muide, JURA espressomasinaid on lihtne hooldada, sest kohvimasin annab ise märku, millal midagi teha on vaja. Lisaks hooldus on üldiselt väga kiire.
  5. Kõikide CoolTouchi lepingu sõlmijate vahel loosime välja VÕRKKIIKESID JA SELJAKOTTE! CoolTouch on meil ainulaadne toode, mis on meie enda grupi siseselt arendatud ja patenteeritud. See on täieliku isepuhastussüsteemiga veejahuti (seest). CoolTouchi kohta rohkem infot siit.
  6. Loodusliku mineraalvee austajate vahel loosime välja uhked Vendeni vihmavarjud. Looduslikku mineraalvette ei ole lisatud mineraale kunstlikult.

  Ma loodan, et siit leiavad kõik endale sobiliku kampaania või loosimise, millest osa võtta. Võimalusi võita on tõesti palju!
  Kõik, kes on Saku Läte Legendide VIP passi omanikud, neil on võimalik võita veel lisaauhindasid.
  Teile saadab Teie personaalne kliendihaldur rohkem infot e-mailile.

  Airi
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib