• Üks tass Saku Läte kohvi = HEATEGU!

  01. veebruar 2017

  Meil on juba üle 300 kliendi, kes aitavad toetada Eesti Vähiliidu tänuväärt tegevust suuremahulise ennetustöö tegemisel ja haigete abistamisel. Võin julgelt arvata, et paljud meie kliendid ei teadvustagi, et meie kohviteenust tarbides teevad nad iga kohviostuga heateo. Saku Läte on juba kaks aastat annetanud igalt ostetud Saku Läte kohvipakilt 10 senti Eesti Vähiliidule.

  Meie jaoks on oluline tunda ja teada, et anname omalt poolt ühiskonnale midagi tagasi. Kuna meie töö on igapäevaselt inimesi varustada puhta joogivee ning maitsva kohviga, siis teame, et suures osas on meie töö inimestele pakkuda tervist, rõõmu ja heaolu tunnet. Missiooni- ja kohusetundest soovime aidata ka Eesti Vähiliitu, kes teeb suurepärast tööd juba 25 aastat. MTÜ Eesti Vähiliidu sooviks on suurendada inimeste terviseteadlikkust, tõhustada haiguse varajast avastamist ning ravitulemuste paranemist. Nad ütlevad: „Eesti riik on väike ja iga inimene on meile väärtuslik“- võtan endale õiguse rääkida kogu Saku Läte kollektiivi poolt ja ütlen, et see on lause ja teadmine, mida tuleks endale meelde tuletada iga päev ja ME oleme sellega nõus, inimene on väärtus.

  Omast käest teame, et igapäeva töö kõrvalt ning aina kiireneva elutempo tõttu kiputakse unustama ning vähem märkama abivajajaid, see on mõistetav. Kõigil on kogu aeg kiire ning infomüra ümbritseb meid aina rohkem. Eks igaühel on oma tee kuidas mürast ja elutempost läbi murda ning jõuda arusaamisele, et enda panuse andmine kellegi või millegi abistamiseks on puhas rõõm. Ehedalt sain sellest tundest aru, kui käisin esimest korda doonoriks- see tunne oli imeline, kui mõistsin kuivõrd vähese vaevaga on võimalik muuta kellegi elu.

  Minu süda on rahul kuna tean, et iga tassitäis Saku Läte Coffee maitsvat kohvi on abiks. Minu missiooniks ning sooviks on tõsta teadlikkust meie klientide seas, nende seas kes veel ei tea, et nad on heategijad ja nende seas kes saavad nüüd teadma, et neil on võimalus anda enda panus läbi Saku Läte- aitame koos!

  Kristianne Melanie Liit
  kohvikategooria juht