• Saku Läte uus Tellimiskeskus: mis on muutunud?

  28. september 2020

  Oleme välja tulnud uuenenud Saku Läte Tellimiskeskusega, mis tavakasutaja jaoks on välimuselt sarnane eelmise kodulehega, kuid sisult muutnud. Arendasime spetsiaalselt sama disainiga Tellimiskeskust, et kasutajad ei peaks kohe nullist kõigega ümber harjuma.

  Küll aga on meil tehnilise poole pealt palju uuendusi.

  Soovitame lugeda seda tähelepanelikult.

  LEPINGULISED KLIENDID

  • Soovitame valida makseviisiks ARVEGA MAKSMINE, juhul kui tellite joogivett või muid tooteid, mille puhul on teil lepingus sätestatud soodushind või allahindluse %. Kui tellimus jõuab meie andmebaasi, siis sisestatakse see lepingus sätestatud hindadega. Vastasel juhul pangalingiga makstes maksate te Saku Läte Tellimiskeskuse baashinda ja sellisel juhul soodustused ei kehti.
  • Kui teile ei kehti teatud kaubagruppidele soodushinnad, siis võite valida makseviisiks ka pangalingiga maksmise nt. Saku Läte Köögirüütel toitude puhul.
  • Saku Läte Köögirüütel toidud tarnitakse eraldi autoga kliendini. Kui te tellite nt. joogivett ja toitu koos, siis teie juurde tuleb 2 klienditeenindajat. Üks klienditeenindaja toob veetellimuse, teine toidutellimuse.
  • Saku Läte Köögirüütel toitude puhul on transport TASUTA, kui Saku Läte Köögirüütli ostukorvi väärtus ületab 17,90 eur (KOOS käibemaksuga). Kui ostukorvi väärtus Saku Läte Köögirüütel toodetele jääb alla 17,90, siis lisandub transpordi tasu 3,90 eur (hinnad on koos käibemaksuga). Kui te ostate näiteks joogivett (oletame, et 2 pudelit) ja 2 Saku Läte Köögirüütli toodet (oletame, et hinnaga 4 eur tk), siis teile lisandub transpordi summa 3,90 koos käibemaksuga, kuna toidu ostukorvi summa jäi alla 17,90 eur.
  • Soovitame Saku Läte Köögirüütli toitude puhul teha nt grupitellimus töö juures või tellida nt mitmeks päevaks endale lõuna/õhtusöögid ette. 😊
  • Vee tellimuste puhul on lepingulisele kliendile Saku Läte transport TASUTA sh kui klient tellib ka kohvitooteid jms (v.a Saku Läte Köögirüütel tooted, mille puhul on transport tasuta üle 17,90 eur tellimustele koos km-ga).
  • Kui te soovite tellida ainult muid tooteid nt 1 latte-klaasi ja veetellimust ei tee, siis alates 17,90 eur (koos km-ga) on transport tasuta. Alla 17,90 eurostele (koos km-ga) tellimustele lisandub transpordi hind 3,90 eur koos km-ga.

   

  MITTE-LEPINGULISED KLIENDID JA ÜHEKORDSED TELLIMUSED

  • Maksmiseks on mitu võimalust.
  • Kui valite makseviisiks pangalingiga maksmise, siis jõuab makseinfo meieni kohe ja paneme tellimuse teele teie poolt valitud kuupäevaks (v.a nädalavahetustel, riigipühadel. Osade linnade/valdade puhul tarnime kaupasid tarnegraafiku alusel).
  • Võite valida makseviisiks „arvega maksmine“. Sellisel juhul jõuab tellimus meie sekretärideni ning koostame teile arve. Peale arve tasumist paneme kauba teele.
  • Saku Läte Köögirüütel toidud tarnitakse eraldi autoga kliendini. Kui te tellite nt. joogivett ja toitu koos, siis teie juurde tuleb 2 klienditeenindajat. Üks klienditeenindaja toob veetellimuse, teine toidutellimuse.
  • Soovitame Saku Läte Köögirüütli toitude puhul teha nt grupitellimus töö juures või tellida nt mitmeks päevaks endale lõuna/õhtusöögid ette. 😊
  • Kui te tellite joogivett ja ta ei ole meie lepinguline klient, siis tuleb arvestada sellega, et vahetame täis pudelid tühjade vastu (juhul kui teil on varasemalt taara välja ostetud) VÕI võite ka taara ise välja osta meilt. Tellimiskeskus annab teile valiku: kas teil on tühi taara olemas või soovite seda välja osta? Taara hind ühe pudeli kohta on 8,31 eur + km ehk 9,97 eurot. Oluline on teada, et lepingulised kliendid EI PEA taarat välja ostma. See on lepinguliste klientide eelis.
  • Mitte-lepingulistele klientidele on transport tasuta alates 17,90 eurosest ostukorvist (koos km-ga). Saku Läte Köögirüütlile kehtib eraldi ostukorvi arvestus. Kui Köögirüütli toitude kogusumma on alla 17,9 eur (koos km-ga) ja nt muude toodete kogusumma on alla 17,90 euro, siis topelt transpordihinda me ei rakenda.

  Kui teil tekib küsimusi, siis pöörduge enda personaalse kliendihalduri poole või helistage 614 0808, e-mail tallinn@sakulate.ee

  Airi
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hooli