• Saku Läte lemmiktooted 2019 TOP 5!

  15. juuli 2019

  Kui varasemalt oleme rääkinud, mis on meie KLIENTIDE (https://sakulate.ee/saku-late-klientide-lemmikud-tooted/) ja TÖÖTAJATE (https://sakulate.ee/mida-nad-ise-ostavad/) lemmikud tooted, siis nüüd räägime, mis on Saku Läte töötajate ja klientide lemmiktooted 2019.

  Jätame kõrvale muidugi kõige lemmikuma toote, milleks on muidugi… Saku Läte joogivesi ja laseme hetkeks ka teistel toodetel veidi särada 😉

  5) Kohvioad CLASSIC (Nauding Saku Lätelt, B2B kaubamärk). Miks need on lemmikud☕? Esiteks, Classicu oad on parimad Cappuccino ja Latte armastajatele. Teiseks, Saku Läte kohvioad on väga kvaliteetsed ning samas on Classic kohvioad ka võrdlemisi hea hinnaga.

  Nauding Classic uus 132x200

   

  4) Saku Läte joogipudel puuviljade hoidjaga. Uus lemmik 2019! …sest sinna saab puuvilju ja marju sisse panna🍋🥝🍒! Lisaks sobib see pudel ka neile, kes muidu suured veearmastajad ei ole.

  Saku Läte joogipudel sinine

  3) Saku Läte trenniinimeste joogipudel 2,2l. Hitihoiatus! Kujuta ette, et oled spordiklubis ja sul on käes miniatuurne Saku Läte joogipudel (jah, miniversioon ~20 liitrisest pudelist). Kõik pilgud on sinu peal👀!

  Saku Läte joogipudel 2,2l

  2) Karamellisiirup. Jap, uus lemmik 2019! Varasemalt troonis siirupite maailmas rohelise õuna siirup, vaata siit https://sakulate.ee/tellimiskeskus/#products-31 , aga täna on kõige populaarsem karamellisiirup. Mida teha Giffardi karamellisiirupiga? Kohviarmastajad teavad 😉 Lisaks Giffardi siirupid on tehtud päris suhkrust (roosuhkrust).

  GIFFARD amarettosiirup 1L

  1) ÕRNA MULLIGA LOODUSLIK MINERAALVESI! Toodetud meie grupiettevõtte Vendeni poolt. Jah, looduslik mineraalvesi mitte lihtsalt mineraalvesi.

  Vendeni vee täpsema koostise leiad siit (https://sakulate.ee/joogivesi-ja-veeautomaadid/looduslik-mineraalvesi-venden/)

  Kõiki neid tooteid on võimalik osta nii era- kui ka äriisikuna, lepinguliselt või ilma 😊

   

  Airi
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib