• JURA J85 espressomasin käis Lenna Kuurmaal külas – “Kohvi valmistamine oli ühtäkki nii mugav ja lihtne!”

  15. detsember 2015

  Jura J85 espressomasin ja Lenna Kuurmaa

  JURA J85 sättis ennast kuuks ajaks sisse tuhandete lemmiklaulja Lenna Kuurmaa koduköögis ja olgu kohe ette ära öeldud, et lahkumine kujunes Lenna elukaaslase Robi jaoks emotsionaalseks – kokkukasvamine sai kiire ja südamlik, lahkumine aga kurb ja nukker. Lenna igapäevane kohvitass saab joodud kohe hommikuse käimatõmbajana ja hilisem kohvisõõm saab võetud vaid üsna harva, enne esinemist, kui päevaväsimus peletamist nõuab.

  Olgu kodus või kohvikus – Lenna hea kohvi sünonüümiks on cappuccino! Seda valmistab ta Itaaliast kaasa toodud mokakannu või presskannuga, mida katab piimavahustajaga vurritatud piim. Maitse-eelistus on samuti itaalia kohvid oma šokolaadise maitsega. Hapukad kohvid jätava külmaks. (Loe: eelistuses on araabika ja robusta segud mitte 100% araabika kohvioad.) Musta kohvi sügava maitse ja siidja piimavahu imeline kooslus on just see, mis kohvi kohviks teeb: magus piimavaht heal mustal kohvil on nagu kirss tordil. Lenna elukaaslase Robi päevane tarbimine on ca 4 tassi. Tõeline kohvilemb, kes joob oma kohvi piimaga või võimalusel (viitsimisel) cappuccinot.

  JURA J85 kohvimasin sai külalisena muusikute peres heldelt kiidusõnu: „See kõik oli nii mugav ja lihtne!“ “Masina hooldamine ei saakski lihtsam olla, sest kõike, mida masin tahab, seda ta ise sulle ka ütleb.” Funktsioonide lai valik üllatas ja rõõmustas nii Lennat ja Robi kui ka rohkeid külalisi, keda Lenna 30. sünnipäev ohtralt ligi meelitas. Lauatäis külalisi sai igaüks tellida just oma eelistatuima kohvijoogi, espressost caffe latteni – justkui väikses kodukohvikus, mida pidas üleval üksainus JURA kohvimasin köögikapil. Mõnus.

  Salamahti võime ju loota , et ehk sellistest mõnusatest koosviibimistest ja kohvijoomistest sünnivad uued imelised laulud?

  Muusikat olgu! Ja head kohvi samuti.

  Allikas: Kafo OÜ http://www.kafo.ee/uudised/lenna-kuurmaa/