• Uuendame enda tootmist ja müügiesindusi ehk MIS TOIMUB?

  26. september 2019

  Meil on Saku Lätes praegu põnev aeg. Väga paljud meist kolivad- mitte eriti kaugele, siiski jäävad enda linnadesse, aga maja ja asukoht veidi muutub. Meil on plaanis kahe aasta jooksul uuendada kõiki enda nelja esindust: Saku (Tallinna esindus), Jõhvi, Tartu ja Pärnu.

  Jõhvi uus esindus juba kerkib ja peaks olema täielikult valmis selle aasta lõpuks. Jõhvi esinduse aadressiks järgmisel aastal saab Jordi tee 4, Jõhvi. Seal on siis nii ladu kui ka kontor koos.

  Järgmisena jõuame loodetavasti Tartusse…

  Mis aga Sakus toimub? Me tegelikult hooldame pidevalt enda tootmishoonet. Mõned hooldustööd on suuremad, mõned väiksemad. Kui 2011. aastal valmis meil uus tootmishoone, siis nüüd on taaskord aeg mõningateks suuremateks uuendusteks.

  Seega terve selle nädala lõpuks proovime võimalikult kiiresti kõikide töödega lõpuni jõuda ning siis täistempos edasi vett toota. See on põhjus, miks meil sel nädalal võivad veetarned hilineda: tootmishoone uuendustööd.

  See kõik on ikka selleks, et teid, meie kliente paremini teenindada ja toodangu kvaliteeti kõrgel hoida. Nagu ikka.

  Mis siis aga teha, kui vesi ootamatult täiesti otsa saab? Võite vaadata kodulehelt www.sakulate.ee (esilehelt) meie edasimüüjate kaarti ja vahetada tühjad pudelid täis vastu seal. PS! Edasimüüjate juures kehtivad edasimüüjate hinnad.

   

  Uute avamisteni!

  Airi
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib