• Saku Läte eraisikule?

  19. märts 2020

  Olen varasemalt ka rääkinud, mis võimalusi Saku Läte eraklientidele pakub, aga kuna võimalusi tuleb aina juurde, siis räägin uuesti.

  Põhiline küsimus, mida meilt küsitakse on, kas Saku Läte ka erakliendile tarnib ja mis see maksab?

  Vastus on lihtne: jah tarnib! Aga mis see maksab? Kohe räägin täpsemalt.

  Palju maksab Saku Läte transport koju (sh Saku Läte autojuht-klienditeenindaja tassib pudelid sinna, kuhu ise soovid)?

  See maksab ühe kliendi naeratuse! Eurodes täiesti 0. See on Saku Läte üheks väga suureks eeliseks täna enda lepingulistele klientidele.

  Kuidas Saku Läte kliendiks saada?

  See on tegelikult lihtne.

  • Kirjuta enda lähimale esindusele. Hiiu- ja Saaremaa puhul kirjutage Cleanest-ile http://cleanest.ee/, kes müüb meie kaupa edasi.
  • Kirja pange: kas tarbite eraisikuna või ärikliendina, palju on tarbijaid, mis lahendusi te sooviksite, enda kontaktandmed, et saaksime teiega ühendust võtta.
  • Algul võtab teiega ühendust müügiesindaja, kes teeb teile pakkumise ja siis sõlmib lepingu. Mõne kuu pärast saate te juba endale personaalse kliendihalduri, kes päriselt teie eest seisab ja teie küsimustega tegeleb.
  • On ka võimalus Saku Läte klient olla ilma lepinguta, kuid siis on hinnatase kallim.

  Mis lahendusi te pakute?

  • Pudeliga veeautomaadid CoolTouch ehk automaadid, kuhu peale saab panna Saku Läte joogivee pudeli. CoolTouch on meie ettevõtte grupi enda arendatud veeautomaat- meie veeautomaatide lipulaev. Olenevalt funktsioonist jäävad selle veeautomaadi rendihinnad ca 15-30 euro kanti + km (ehk umbes 18-36 eurot kuus). CoolTouchi eeliseks on see, et ta on arendatud välja meie inimeste vajaduste järgi nt. sisseehitatud osonaator bakterite ja viiruste hävitamiseks. See süsteem on Euroopas patenteeritud.  Nimetatud masinal on puutetundlik ekraan. Värvivalik: kuldne, hõbedane, must ja eksklusiivne valge.

  • Teised pudeliga veeautomaadid nt. Extra Disain ja muud veeautomaadid, mida oled kindlasti filmidest ka näinud.Need veeautomaadid on mehhaanilised, sh ilma puuteekraanita. Samas pakuvad ka nemad erinevaid funktsioone nt. Extra Disain teeb külma ja kuuma vett. Nende hinnaklass on veidi soodsam.

  • Trassiveega ühendatavad veeautomaadid CoolTouch. Jah, sa lugesid õigesti – veeautomaate saab ühendada Sinu koduse kraaniveega. See tähendab, et sa saad soovi korral kodus kraanist juua mullivett. Trassiveelahendused on tavaliselt hinnaklassilt kõige kõrgemad. Veeautomaatidel tuleb regulaarselt filtreid vahetada (vähemalt aastas korra). Filtrite vahetamine on väga oluline ja seda ei tohiks eirata.

  • Kui ruumi ei ole üldse? Sellisel juhul pakume pumba lahendust. See on ideaalne nt suvilates, maamajades. Kuidas see toimib? Pumba saab panna veepudeli peale ja lihtsalt pumbata endale kvaliteetset joogivett tassi või pudelisse. Näeb välja selline:

  Kui palju vesi maksab?

  Vee hind on meil Tellimiskeskuses https://sakulate.ee/tellimiskeskus/ olemas, kuid lepingulistele klientidele kehtib oluline hinnasoodustus.

  Loodan, et leiate endale parima lahenduse. Personaalse hinnapakkumise saamiseks kirjutage enda lähimale esindusele:

  https://sakulate.ee/ettevottest/kontakt/

  Airi
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib