• Lapsevanemana Saku Läte klient

  18. veebruar 2019

  Veeautomaat on kodutarbijale ülimugav vahend kiiresti teed tegemiseks, külma vee saamiseks või kasvõi pulbripiima/jätkupiimasegu valmistamiseks (pannes kokku kuuma ja külma vee, leides õige temperatuuri).

  Muidugi pakub see põnevust ka pere kõige väiksematele liikmetele. Kellele ei meeldiks veega mängida ja seda kraanist lõbu pärast lasta, eks?

  Me oleme väga kursis, et väikelastele meeldib seda teha  :-) Isegi mõned lemmikloomad naudivad Saku Läte veeautomaadiga mängimist.

  Kuidas oleme meie enda panuse andnud, et vältida liigset vee-kadu ja potentsiaalselt uputust põrandal?

  Meil on mehhaanilistel veeautomaatidel spetsiaalsed kraanid, mida on keerulisem kasutada kui tavakraani. Nt. Extra-Disain veeautomaatide puhul on meil see kraan kuuma vee puhul alati küljes, kuid eritellimusena saab sama tehnoloogiaga kraani panna ka külma vee kraanile.

  Siit väike lisahoiatus vanematele: nagu te teate, siis teie lapsed on väikesed geeniused  :-) Alguses nad kindlasti ei oska seda erikraani kasutada, kuid ajapikku teid jälgides võivad selle ära õppida. Tõenäoliselt on nad siis ka ise veidi suuremad ja saavad aru, et niisama vett maha lasta pole hea mõte.

  CoolTouchi ehk puutetundlikul veeautomaadil oleme lahendanud selle nii, et saame programmeerida nt. kuuma vee puhul „kahe-kordse“ puudutuse. See tähendab seda, et vett ei hakka jooksma niisama näpuga vajutades vaid tuleb kiiresti 2 korda vajutada. Selle veeautomaadi nupud on ka kõrgemal, mistõttu beebi ei ulata ennast hästi sinna upitama (üldjuhul).

  Lisaks on meil ka laua peal olevad CoolTouchi veeautomaadid, mida me väga reklaaminud täna ei ole ehk sa saad selle veeautomaadi tõsta sinna, kuhu ise soovid (juhul kui see on pudelivee versioon) ja see ei ole füüsiliselt väikelapsele kättesaadav.

  Kui sa soovid meie veeautomaatidega lähemalt tutvuda, siis vajuta siia https://sakulate.ee/joogivesi-ja-veeautomaadid/veeautomaadid-ja-rent/

  Või kirjuta meile tallinn@sakulate.ee, et saaksime saata sulle personaalse hinnapakkumise või küsida lisainfot.

  Saku Läte
  Ettevõte, mis hoolib