• Kas Saku Lätest saab ka jõulukingitusi osta?

  10. detsember 2018

  Jah, põhimõtteliselt küll, eriti kui su kodus elavad tõelised kohvifännid.

  Saku Läte ei ole küll päris jõulukaubamaja, eriti mänguasjade suhtes, aga nii mõnigi klient on koostöös meiega soovinud oma sõbrale või sugulasele teha teistmoodi kingituse.

  Meil on olnud kliente, kes on nt. oma ema üllatanud Saku Läte veeautomaadiga, selleks, et ema saaks teha endale kiiresti teed ja kohvi. Pole just kingitus, mida kergesti ära arvata? Aga tekitab palju rõõmu ja põnevust. Saku Läte kontseptsioon on hoolivus. Antud klient sooviski väljendada hoolivust enda ema suhtes :-)

  Mida veel meilt kingiks osta? Nauding Saku Lätelt kohviube! Võid kindel olla, et neid jaeketist osta ei saa. Tegu on VÄGA kvaliteetsete kohviubadega. Meil on neid lausa 4 tavasarja oma ning 2 erisarja oma „Perfect“ (tõeline premium-premium klass). Me oleme enda kohviube ka väga paljudele koostööpartneritele kinkinud. Kohviuba on eriti hea kingitus inimesele, kes väga midagi saada ei soovi (aga ometi joob head kohvi). Saku Lätet teatakse kui veefirmat, aga tore oleks üllatada inimesi ka Saku Läte kvaliteetkohviubadega.

  Kohviuba on hea kink ka äripartneritele, sest kontoris-tootmises või muus äriüksuses leidub ikka keegi, kes tarbib kohvi.

  Ja nüüd mu lemmik. Meilt saab JURA kohvimasinaid osta, rentida, järelmaksuga osta, isegi kasutatud kohvimasinaid! Kasutatud kohvimasinatele on meil garantii 6-kuud. Need on väga korralikud, olnud ennem demomasinad. Kasutatud kohvimasin on suurepärane kink iseendale ;-) . Kui sa aga kasutatuna ei taha, siis palun väga: me RENDIME kohvimasinaid ja müüme.

  Meil on JURA espressomasinatele suur aastalõpukampaania! Anname kaasa iga kohvimasina rendilepinguga superkingituse, mille sarnast me varem pole klientidele andnud! Iga JURA kohvimasin saab 0-rendiga kaasa piimajahuti (see on nagu pisikene stiilne minikülmik) ning hooldustoodete komplekti, kuhu kuulub väga palju asju.

  Kampaania tingimused leiad siit:

  Kampaaniapakkumine kehtib perioodil 01.11.2018 kuni 31.12.2018 vähemalt 12 kuuks sõlmitud Jura kohvimasinate uutele rendilepingutele.

  Hooldustoodete stardipakett sisaldab kohvimasinate regulaarseks hoolduseks vajalikke tooteid (veefilter, puhastustabletid, piimasüsteemi puhastusvahend, mikrokiud-puhastuslapp) vastavalt konkreetse kohvimasina mudelile.

  Jura X- ja Giga-seeria ning WE8 kohvimasinate rentimisel sisaldab piimalahendus Jura Cool Control piimajahuti või Piccolo külmiku, teiste mudelite puhul 0,6 liitrise piimatermose 0-hinnaga renti kogu rendiperioodiks.

  Rendilepinguga kaasneva hooldustoodete stardipaketi ja piimalahenduse väärtus kliendi jaoks on kuni 390 € (X-, Giga- ja WE8 mudelid) ning teiste mudelite puhul kuni 180 €. Väljatoodud pakettide väärtus on arvutatud 36 kuulise rendiperioodi näitel.

  Pakkumine kehtib kõikidele eeltoodud tingimustele vastavatele uutele või olemasolevatele era- ja juriidilisest isikutest klientidele. Pakkumise detailid tuuakse välja kliendi soovidele ja vajadustele vastavas personaalses pakkumises.

  Pakkumine kehtib kõikidele uutele kohvimasinate lepingutele, mis sõlmitakse kampaaniaperioodil. Pakkumine ei laiene juba olemasolevate lepingute (sõlmitud enne 1.11.18) ümbervormistuste korral (nt. kohvimasina mudeli vahetuse puhul uuema/teise mudeli vastu).

  Personaalse pakkumise saamiseks edastage palun päring enda kliendihaldurile või uute klientide puhul e-mailile: tallinn@sakulate.ee või täites päringuvormi aadressil: https://sakulate.ee/kohv-ja-kohvimasinad/kohvi-ja-espressomasinad/kohvimasinate-rent/

   

  Saku Läte
  Ettevõte, mis hoolib