• „Mis meist saab? Kuhu edasi?“

  19. veebruar 2018

  Kuhu edasi?

  Millised on teie koostööpartnerite või omatöötajate üritused? Meie filmisime koos muusikavideo!

  Ei, me ei teinud seda konkreetsele artistile, vaid pühendame muusikavideo hoopis Saku Läte müügimeeskonnale.

  Jah, me kasutasime siiski Eesti ühe kuulsa artisti laulu, milleks on Laura „2020.“ Laurat informeerisime ka 😊 Laura käis meil ka kohapeal, et me saaks ikka päriselt selle õige tunnetuse kätte. Ta laulab tõesti väga ilusasti live’is!

  Kes soovib väikest sneak-peek’i näha, siis võib seda meie Facebooki lehelt piiluda. Lisan lingi ka: https://www.facebook.com/sakulatejoogivesi/videos/162213144432503/

  Korraldades ise kliendiüritusi ning töötajate üritusi, siis olen mõelnud tihti: kuhu edasi?

  Ürituste puhul on erinevatel aegadel omad trendid. Mina korraldajana tean tihti ka teistele üritustele minnes, mis seal tõenäoliselt toimuma hakkab, kust on saadud lauakaunistused, saalikaunistused ja mis võimalused üldse Eesti turul on. Üllatusi on väga vähe.

  Ma olen mõelnud ise korraldades, et huvitav, kas ka tavainimene, kes ei puutu kokku ürituste korraldamisega nii mõtleb: „jälle üks üritus…“ Muidugi alati väikeste erinevustega.

  Nagu ma ütlesin, siis ürituste korraldamises on trendid (justkui massmoe puhul). Kui sa teed üritust ja sul ei ole nt piduliku ürituse puhul „fotoputkat,“ kõrvaltegevusi, saali/ruumikaunistusi, vähemasti ühte kuulsat esinejat, siis jääb justkui midagi puudu ja üritus ei ole tänapäevane.

  Samas, võib-olla külalistele ei pruugigi meeldida üllatused. Olen mõelnud, et võib-olla teatud rutiin ongi hea. Sa tead täpselt, mis sind ees ootab. Ürituste eesmärk on ju siiski hea tuju loomine, meelelahutus, rutiinist väljumine. Kokkuvõtvalt: stressi vähendamine (v.a korraldajal). Teadmatus aga suurendab stressi.

  Kuna mulle aga meeldivad üllatused, siis mulle meeldib ka kord aastas korraldada ühte üritust, mis ei allu tavalistele trendidele. Selle ürituse nimi on Tänuüritus. Üritusele tulijad ei tea kunagi, mis neid ees ootab. Mitte kunagi. See eeldab muidugi ka seda, et sa oled valmis seiklusteks või ootamatusteks.

  Sel aastal said peokülalised teada, et nad osalevad muusikavideo võtetel! Õnneks keegi vastu ei olnud, kuigi alguses võis ehmatus suur olla. Ma usun, et see oli enamustele (loe: kõigile) uus kogemus, mida muidu võib-olla elus kunagi ei kogeks. See päev on mõeldud hetkes olemiseks. See päev on selline, kus sa ei tea, mis tunni või kahe pärast hakkab juhtuma. Sa oled ainult selles konkreetses hetkes.

  See nõuab julgust osalemisel, sest vahel võib juhtuda, et pead ennast ületama või tegema asju, mida sa kunagi elus poleks arvanud, et teed. Samas, see kõik on vabatahtlik ja sul on alati võimalus loobuda.

  Ma olen tänulik neile, kes on seda kõike 5 aastat (või mõni natukene vähem) julgelt kaasa teinud!

  Airi
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib!