• Ärikingituste TOP 5 jõulude ajal

  30. detsember 2019

  Saku Läte on tuntud kingituste tegija. Jah, me teeme väga palju ärikingitusi klientidele ja koostööpartneritele. Kõikidel meie klientidel on võimalus tegelikult sellest osa saada: 2 korda aastas, rahvusvahelisel veepäeval ja Saku Läte kohvipäeval, saadame koos vee-ja kohvitellimustega kaasa klientidele üllatuse. Lisaks muidugi terve aasta jooksul kliendihaldurite poolt tehtud külastused ja jõulukülastused; sotsiaalmeedia loosid jms.

  Meie oleme enda kingitustes võtnud võimalikult praktilise suuna- selle aasta ühte kinkekomplekti nägite te ise meie sotsiaalmeedias, kus oli nt. kvaliteetne extra virgin oliiviõli (mahetoode). Kuna me ise pakume kvaliteetset toodet, siis valime üldjuhul ka sarnaseid ettevõtteid/tooteid meie partneriteks.

  Need trendid, mida jõulude ajal ärikingitusteks tehakse on ka veidi muutumas. Veel mõni aasta tagasi tehti väga tihti kingituseks veini. See oli esimesel kohal kingituste hulgas. Siiamaani kingitakse seda, kuid mitte enam nii palju. Me teeme ise jõulude ajal väga palju kingitusi, kuid me ka saame üpris palju kingitusi enda koostööpartneritelt ja klientidelt.

  Panen kirja ärikingituste trendid 2019 jõulude ajal Saku Läte’le tehtud kingituste põhjal.

  1. Kinkekorv toiduga! Kindlasti sellel aastal esimesel kohal. Ka me ise ju tegime kinkekomplekti, kus olid köögitarbed ja toiduained. Ausalt öeldes on see üks mu lemmikkinkidest, sest sellest saab terve kontor rõõmu tunda. On loogiline, et sa niikuinii ei pruugi süüa kõike, mis on ühes kinkekomplektis ja seda enam on suur rõõm jagada seda teistega kontoris. Põhilised komponendid, mis peaaegu igas kinkekomplektis olid: juust ja maiustused. Praktiline 😉
  2. Vein ja glögi või muu alkohol. Klassikalised kingid, mis kindlasti paljudele peale lähevad. Ma ise ei joo alkoholi, aga need joogid saan alati kõik edasi pärandada kolleegidele. Nende kingituste praktilisust ei oska ma ise hinnata, sest ma pole ausalt öeldes mitte iialgi alkoholi joonud, aga tõenäoliselt kulub see pühade ajal ära nendel, kes tarbivad antud jooke.
  3. Korduvkasutatavad tooted! Joogitopsid, kohvitermosed, pilliroost kõrred jne. Kõik, mida saab korduvkasutada. Ma pean tunnistama, et mulle need väga meeldivad 😊 Ka meie Saku Lätes ise kingime ja müüme selliseid tooteid (vaata Saku Läte tellimiskeskusest).
  4. Originaalsed või trendikad tooted. Nt. kendamad või erilised kingitused, mida kuskilt mujalt ei saa (ettevõtte enda toodang, käsitöö jne). Minu üks lemmikutest oli sel aastal kingitus, mida tehti meie suurkliendihaldurile ja selleks oli suhkur. Mitte tavaline 😊. Selline suhkur, millega üks Eesti restoran teeb enda ühte tuntud toodet- magusad mandlid. Muidugi on minu kõige lemmikumad kingitused originaalsed kingitused.  Need on minu jaoks nr 1 kohal, kuna kingitegija on alati sinna pannud nii palju energiat, mõtteid ja näinud vaeva pakendamisega.
  5. Jõulusoovid paberkandjal ehk postkaardid. Need oleksid kunagi saanud veinide kõrval esimese koha, veel nii 5 aastat tagasi.. aga täna on tegelikult vaatepilt kurvem. Kui veel 5 aastat tagasi oli meil korralik jõulukaardinäitus kontoris, siis nüüd ilutseb seal paar kaarti. Kahjuks 😊 Meie inimesed tegelikult nii armastavad postkaarte ja me ise oleme neid viimastel aastatel hakanud rohkem saatma. Tore on ju päris kirja, päris postkaarti saada 😊.

  Ilusat vana-aasta lõppu!

  Airi
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib