• Vastutus enda lubaduste eest

  14. september 2020

  Mulle ei meeldi, kui inimesed unustavad ära või ei pea kinni enda lubadustest. Mul on vist ajus eraldi „kassett“ kõikidest lubadustest, mida pole täidetud ja mis mul siiamaani meeles on. Võib-olla paljudele pole see väga suur asi, kui midagi jääb sõbra, pere, töökaaslaste või tuttava poolt tegemata, mida lubati, aga minu jaoks on see üks oluline iseloomuomadus.

  Mõndade lubaduste puhul mõtlen, et see on nii väike asi, miks mitte…? Ja siis saan aru, et tegelikult life happens (ehk elu läheb ikka omasoodu).

  Nüüd aga peangi rääkima ka enda „murtud lubadusest,“ mis läks omasoodu ja mis mind painab.

  Saku Läte iseteeninduskeskus pidi valmima selle aasta alguses. Tegelikkus: see võtab veidi rohkem aega.. ja mitte sellepärast, et ma ei viitsi või unustasin ära või arendaja ei oskaks. Ei. Siin võiks öelda, et life happens ja me pidime plaane nihutama, kuid töötame endiselt selle nimel, et see valmiks täies mahus nii nagu plaanisime.

  Esimene samm on meil selleks tehtud 😉

  Mul hea meel teavitada, et selle aasta sügisel 2020 saame valmis Saku Läte e-poe 1.etapi!

  Mida see endast kujutab?

  Tegu on n.ö klassikalise e-poega (kui B2B e-poodi saab klassikaliseks nimetada 😊), kus kliendil on võimalik koheselt maksta või valida makseviisiks arvega maksmise.

  Kogu e-poe loogika on viidud üle vastavale platvormile ja räägin järgmises postituses täpsemalt, mis muutub kliendi jaoks ja kuidas see erineb varasemast Tellimiskeskusest 😊

  Airi
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib