• Teistsugused superstaarid

  02. oktoober 2017

  Kaamerad, meedia, lava, punane vaip, naeratused, aplaus ja jälle punane vaip, lava… Olete kunagi mõelnud, et superstaaride elu tundub väga põnev? Väga paljude väikeste laste unistus. Aga mõelge uuesti. Olla meelelahutaja. Kui väsitav see on?

  Ei, Saku Lätes ei ole täna meelelahutajaid tööl. Meil on teistsugused superstaarid, nii nagu ka väga paljudes teistes ettevõtetes. Meie teistsugused superstaarid vastutavad selle eest, et kliendil oleks võimalikult mugav meie teenust ja tooteid tarbida. Nad teevad kõik kliendi heaolu nimel. Kui väsitav see on?

  See polegi neile väsitav, see on nende missiooniks. Saku Lätel on vedanud, kuna meie superstaarid teevad päriselt enda tööd sära silmis, alustades tootmisest kuni klienditeenindajateni.

  Kuidas me superstaare ette valmistame? See on lihtne. Me pakume enda superstaaridele vabadust, teenimisvõimalusi, toetavaid juhte, põnevaid ettevõtmisi, võimalust ennast teostada, võimalust areneda…

  Need superstaarid on meie silmis tõelised staarid. Nad ei ole ise lava peal, sest neile superstaaridele meeldib kliendid lavale saata. Kõik meie kliendid on legendaarsed.

  Aasta lõpus tunnustame enda superstaare!

  Aitäh kõikidele Saku Läte superstaaridele, kes aitavad igapäevaselt meeskonnatööd paremaks muuta ning klientide elu lihtsamaks teha!

   

  Airi
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib