• Saku Läte sponsorlussuunad 2018. aastal

  08. jaanuar 2018

  Me täname kõiki koostööpartnereid, kellega me aastal 2017. koostööd tegime! Me hindame väga tagasiside saamist ja muljeid ning pilte üritustelt. Meid huvitab, kuidas teil läheb.
  Toetame tegusaid üritusi ning inimesi ja organisatsioone annetustega, rahaliselt ja Saku Läte toodetega.
  Aastal 2018. keskendume enda sponsorlussuundades

  • Spordi, sportlaste ja spordiürituste toetamisele (eelkõige veega).
  • Keskkonnasäästlikkuse toetamisele (sh üritused, aktsioonid).

  Keskkonna säilimise ja taastamise küsimus on Saku Lätele väga südamelähedane. Eelmisel aastal koristasime loodust prügist ning aitasime istutada puid RMK-l. Saku Läte aitas ka koduvalda (Saku valda) osta ja istutada puid (kõrghaljastust).
  Meie jaoks on keskkond teema, mida tuleb tõsiselt võtta. Saku Lätel on endal väga range poliitika Saku Läte taara suhtes. Paljud ei tea, et me taaskasutame enda taarat.
  Esiteks, me desinfitseerime ja peseme enda pudeleid korduvalt. See on ka põhjus, miks me ei luba enda veepudelitesse panna mahla või muid jooke. Kui meie pudelisse on mahla pandud või muid vedelikke, siis need pudelid kanname me maha. Teiseks, mis juhtub pudelitega, mis on maha kantud, katki jne? Me viime need taaskasutamisse! Ja nendest tehakse meile uued pudelid. Kolmandaks, meil on väga hea jälgimissüsteem enda pudelitele. Kuna me ei müü enda pudeleid jaekaubanduses, siis meil on iga veepudel klientidel lepingus kirjas. Seega, iga pudel on arvel ja see on ka põhjus, miks meie pudeleid naljalt looduses vedelemas ei leia.

  Saku Lätel on leping ka ETO-ga (MTÜ Eesti Taaskasutusorganisatsioon) ja omab õigust kasutada Rohelise Punkti Märki.

  • Lisaks toetame ka valdade ja maakondlikke noorteüritusi.

  Paraku peame tõdema, et kõige vähem on meie poole pöördunud keskkonnainimesed. Tudengid või keskkonnaaktivistid, kui teil on plaanis aastal 2018. korraldada mingi tore keskkonnaüritus, siis kirjutage julgesti meile!

  Kuidas me sponsorlusavaldusi läbi vaatame?
  Tõsi, kõikide üritustega me toetajana kaasa lüüa ei saa. Me valime igakuiselt välja üritused, mida järgmisel või järgmistel kuudel toetame. Kuna me saame väga palju sponsorlusavaldusi, siis on parem, kui te annate 1 kuu ennem ürituse toimumist üritusest teada. Me vaatame absoluutselt iga ürituse eraldi läbi. See on ka põhjus, miks vastamiseks kulub natukene aega.

  Meil on kodulehel loodud eraldi koht, kust saate enda avaldusi saata. Panen siia lingi: http://sakulate.ee/ettevottest/sponsorlus/

  Kõige parem ongi oma avaldus läbi selle taotlusvormi saata!

  Edukaid toimetamisi aastaks 2018!

  Airi Freimuth
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib!