• Saku Läte „22“ sünnipäeva kuu ehk mida me sel korral tegime?

  02. juuli 2019

  Saku Läte jaoks on igal aastal juunikuu eriline, sest ettevõte on asutatud juunikuus (27.06.97). Kui tavaliselt saab sünnipäeva laps kingitusi, siis meie oleme läinud vastupidist teed ehk igal aastal üllatame enda kliente põnevate ürituste või kingitustega.

  Nii veepäeval (22.03) kui ka kohvipäeval (18.08) ja Saku Läte sünnipäeval oleme võtnud eesmärgiks jõuda võimalikult paljude klientideni. Meil on palju kliente. Väga palju. Me oleme oma klientidele äärmiselt tänulikud vingete, heade, põnevate, huvitavate, seiklusterohkete emotsioonide eest, mida teie meile pakute.

  Me oleme igal aastal sünnipäeva tähistanud erineval moel, kuid mõte jääb samaks: tänada enda kliente hea koostöö eest.

  Sel aastal käis meie müügiüksuste juht isiklikult meie kõige pikaajalisematel klientidel külas. Me tellisime erilise üllatuse meie kõige kõige pikaajalisemale kliendile 😊. Need super-staažiga-kliendid, kellele me ise külla ei jõudnud, neile saatsime armsa pakikese.

  Ja muidugi meie selle aasta „hitt-toode“ huulepalsamid. Me jagasime ära 400 huulepalsamit oma klientidele, loosi alusel, mille toimetas kohale Saku Läte autojuht-klienditeenindaja isiklikult. Kõlab igavalt? Huulepalsam? Tegelikult saime kümneid ja kümneid kirju ja kõnesid, kus ka meie *loodetavasti tulevased kliendid* soovisid seda sama huulepalsamit ükskõik kuidas saada. Miks? See on ILUS (ja aitab päriselt su huulte eest hoolt kanda) ning üleüldse, kui paljud firmad saadavad oma olemasolevatele klientidele massiliselt kingitusi?

  Kes veel meie kliendid ei ole ja soovivad endiselt sünnipäevast osa saada, siis Sinu jaoks on veel sotsiaalmeedia ja #EttevõtemisHoolib (ning leiad kõik vajaliku).

  Järgmise korrani 😉

  Airi
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib