• Rahvusvaheline veepäev, kuidas see meil läks?

  01. aprill 2019

  Saku Läte tähistab igal aastal rahvusvahelist veepäeva. Sel päeval üllatame paljusid kliente, kes on selleks päevaks vett tellinud või endale uue kohvimasina või veeautomaadi soetanud.

  Tavaliselt on kliendihaldurid meil veepäeval majast väljas koos klienditeenindajatega (ehk autojuhtidega). Sel korral tegime aga teistmoodi.

  Lisasime veetellimusega koos paljudele klientidele ühe väikese kingituse, milleks oli Saku Läte parkimiskell. Kuna kellade arv oli piiratud, siis andsime kella 400-le esimesele vee või kohvi tellijale, kes selleks päevaks oli siis tellimuse teinud.

  Lisaks andsime väikese kingituse kõikidele, kes sõlmisid sel päeval vee- või kohvimasina lepingu. Loodame, et nautisite seda ;-)

  Mirko Salus, meie kvaliteedigrupijuht esines ka TV3 „Seitsmestes,“ kus rääkis seda, et tegelikult saab veeautomaadid ühendada ka sinu koduse kraaniveega paigaldades selleks spetsiaalsed filtrid (ja vahetades neid vähemasti kord aastas, olenevalt kraanivee kvaliteedist muidugi. Kord aastas kindlasti). Kraaniveest ja Saku Läte veest olen rääkinud ka siin https://sakulate.ee/saku-late-vesi-vs-kraanivesi/

  Ka Marimell korraldab veepäeva auks loosimist koostöös Saku Lätega: „Kui sa juba siiani jõudsid, siis oled sa aru saanud, et kohe läheb loosimiseks. Sel korral saab keegi endale kolm blokki spordipudelis Vendeni vett.“

  Loosimise lingi leiad siit: https://marimell.eu/ma-ei-suuda-juua/

  Alla lisan ka ühe huvitava tabeli, kus saad vaadata, kui palju võiksid sina juua vett päevas vastavalt oma kehakaalule. Üks tass on ca 250 ml. Sealt leiad siis umbkaudse koguse, mitu tassi peaksid sina päevas jooma.

  *Kindlasti tuleks seda teemat arutada ka enda perearstiga, kes oskab personaalseid soovitusi jagada.

  Airi
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib