• Päriselt ka, Sakus?

  13. märts 2018

  Peaaegu igal kohtumisel koostööpartneritega küsitakse mult: “Päriselt ka, Sakus toodate vett? Eestis?“

  Jah, päriselt ka, Eestis, Sakus.

  Miks see nii uskumatu tundub? Saku Läte toodabki vett Saku vallas. Täiesti reaalselt. Isegi külla saab meile tulla tootmishoonesse.

  Teisest küljest saan ma aru, miks inimesed pidevalt kahtlevad ettevõtte lubadustes või muus infos, mida neile reklaamitakse. Kõik võib olla üks suur turundus ja selle taga reaalselt mitte midagi.

  Moevaldkonnas nimega „turundus“ oli mingil hetkel moes teha konksuga pakkumisi ja reklaame. „Kaup kuni 90% soodsam“ ehk piltlikult üks toode tuhandest oli 90% ja see sai ka otsa. Õnneks täna enam selliseid kampaaniaid naljalt ei ole, sest inimesed on teadlikumad.

  Eesti klient juba eeldab, et tegu on Konksuga Pakkumisega, kui see tundub liiga hea, et tõsi olla. Me kahtleme tihti ka turunduslubadustes, kuna inimesed eeldavad, et turunduse ülesanne on asju ilusamaks muuta.

  Turunduse eesmärk on tegelikult emotsiooni tekitada, positiivset emotsiooni ja samal ajal rääkida tõtt oma toote kohta.

  Meil on selles suhtes lihtne, et meil on päriselt ka hea toode ja teenus ja me ei pea leidma väljamõeldud/punnitatud argumente.

  Eestlased eelistavad võimalusel eestimaist.

  Õnneks Saku Läte toodab päriselt ka Sakus vett  :-D Saku vald asub Eestis.

  Kui sa soovid tulla meie tootmishoonesse külla (korraldada enda ettevõttele, koolile, lasteaiale ekskursiooni), siis kirjuta oma soovist tallinn@sakulate.ee

   

  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib!