• Mida nad ise ostavad?

  16. oktoober 2017

  Kas olete mõelnud, mida Saku Läte töötajad ise ostavad? Panen siia listi, mis on meie erinevate töötajate lemmiktooted. Jätame siinkohal arvestamata siis vee, mida enamus töötajad ka ise koju tellivad ning Saku Läte kohvioad. Nendest oleme eelnevalt palju rääkinud.

  • Kuumakindlad kohvitopsid + kaaned. Pole midagi paremat, kui võtta tass kohvi endaga autosse kaasa peale tööpäeva lõppu või hommikul kodust tööle sõites ;-)

  c-kohvtops2

  (Tellimiskeskuses kategooria: Kohvitarbed)

  • VENDEN looduslik mineraalvesi SPORTPUDELIS. Esiteks, mineraalvesi on gripiperioodidel ja ka füüsilise töö puhul hea. Teiseks, selle pudeli disain on lihtsalt mõnus! :-D  Seda saab tõesti mugavalt jalgrattaga sõites kaasa võtta või siis autos topsihoidjas hoida. See on toode, mida ka meie tegevjuht armastab enda autos hoida. Kolmandaks, pudeli kork on väga lihtsasti avatav. See on väga mugav, kui on vaja trennis kiiresti juua saada.

  ven_075ss

  (Tellimiskeskuses kategooria: Looduslik mineraalvesi VENDEN)

  • Kõlab igavalt, kuid vajalikult, JURA katlakivieemalduse tabletid ja JURA puhastustabletid. Kohvimasina eest tuleb hoolitseda ja seda tõsiselt. Kohviaparaat on nagu auto, mis vajab hooldust. Kui jätad hooldused tegemata, siis lõpuks kohviaparaat lihtsalt enam ei tööta. Nii on meil ka mõnedel klientidel kahjuks juhtunud. PS! Katlakivieemaldus, kohvimasina puhastus ja piimasüsteemipuhastus on kõik erinevad tegevused. JURA puhul aga õnneks on need hooldused väga lihtsad ja kiired.

   

  c-jurpuhtab6

  (Tellimiskeskuses kategooria: Espressomasinate hooldusvahendid)

  • Kakao ja PIPARMÜNDIKAKAO! Mäletate neid aegasid, kui ainult mõnes Statoilis (nüüd Circle K) müüdi piparmündikakaod? Mina ajasin seda mööda linna taga sõbrannadega NÜÜD on kõigil võimalus seda ise kodus teha ja Saku Lätest osta piparmündikakaod!

  caprimo_kakao

  (Tellimiskeskuses kategooria: lahustuvad kohvitooted)

  Kuna käes on sügis, siis nüüd tasuks küll minna kuuma kakaod (või piparmündikakaod) jooma! :-P

  Airi
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib!