• Mida kinkida kolleegile?

  31. juuli 2017

  Rääkisime ennem ideedest, mida kinkida enda klientidele. Paneme siia kokku huvitavad ideed, mida oleme ise enda töötajatega teistele kolleegidele kinkinud sünnipäeva või mõne muu tähtpäeva puhul. Seega, kõik tooted, mis siin listis on, on meil endal järgi proovitud* ja enamus on Eesti tegijad :-)

  • Mehele: Nahk.ee nahast rahakott „pintsakus portmonee.“ Lasime sinna panna juurde senditasku ja trükkisime peale inimese ees- ja perekonnanime. Sinna saab lasta trükkida ka lihtsalt inimese initsiaale. Ma praegu isegi kodulehelt ei leidnud, et saaks nime ja perekonnanime trükkida, kuid võite uurida ja küsida.Kingisaaja oli äärmiselt rahul idee ja ka kvaliteedi üle. Seal on ka valik naistele, kuid paraku neid tooteid ei ole proovinud. Mulle isiklikult meeldis klienditeenindus ja ka kingituse pakend (selle tellisime ka neilt. Jällegi, ei tea, kas nad täna seda lahendust pakuvad).
  • Mehele või naisele: Pavel Sidorenko vinüülist kell (taaskasutus). Disainer on väga huvitavalt kasutanud ära vanasid vinüülplaate ja meisterdanud neist seina- ja lauakellad. Meie tellisime seinakella. Põnev on see, et igal kellal on oma teema nt. linnad. Paraku pildid on illustratiivses ja tellija ei pruugi saada täpselt sama disaini, mis pildil. Siiski, tegu on huvitava tootega ja on kodus või kontoris kindlasti pilgupüüdja.

  Kingitus

             Foto: Upstairs-Shop koduleht

  • Naisele: Kuma liblikas. Nüüdseks tundub küll, et väga paljudel Eesti naistel on Kuma liblikas juba olemas, kuid kui kellelgi veel ei ole, siis võib kaaluda seda ideed. Tegu on prossiga, mis on tõesti väga armas ja naiselik ning seda saab kanda väga erinevat moodi. Nad on teinud ka paar toodet meestele.
  • Naisele: Streetwear by Kirju. Meie ostsime sealt kaelaehteid. Olen neid ka sõbrannadele kinkinud. Lemmikuks on akrüülklaasist kaelaehe, mida saab kasutada ka peeglina (hõbedat ja kuldset versiooni). See on samuti väga huvitav idee ja praktiline naistele. Kahjuks otse ei õnnestunud valmistajaga suhelda ja ei leidnud ka head tootepilti, kuid olen ostnud neid tooteid nt Tali, Eesti Disaini Poest.

  Streetwear by Kirju

  Foto: Instagram, meanwhileinlongfield

  • Meestele: puidufännidele. Puit on üldjuhul hea ja vastupidav materjal. Me oleme kolleegidele kinkinud erinevaid puidust tooteid nt. käekella, kikilipsu. Üks huvitav toode on veel puidust mansetinööbid. Oleme tellinud PuudWoodilt, kellel on muide ka väga ilus pakend kinkimiseks.

  * Tegu on meie ausa arvamuse ja isikliku kogemusega.

  Airi
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib