• Legendid

  25. september 2017

  Oled märganud, et Saku Läte selle aasta mõned kampaaniad on seotud sõnaga „legend?“

  Meie kliendid ja koostööpartnerid said sel aastal endale Legendide VIP passid. Mis need endast kujutasid, sellest räägin allpool lähemalt.

  Enne aga selgitan, mis selle sõna „legend.“ taga peitub.

  Saku Läte on juba 20-aastane. See on väga väärikas vanus ühele Eesti ettevõttele. Me alustasime joogivee tootmist aastal 1997 Saku vallas ja tänase päevani villime me joogivett just Saku vallas. Tõsi, meie tootmishoone on vahepeal veidi kolinud ja täiesti uus. Eks iga ettevõte, kes tegeleb tootmisega, peabki enda tootmisvahendeid uuendama ja kaasajastama ning arendama.

  Saku Lätel on täna tugev turuliidri positsioon 18,9-liitriste pudelite turul Eestis. Meie jaoks näitab see meie klientide usaldust ja on tunnustus meie joogivee kvaliteedile. Kontrollime enda joogivee kvaliteeti igapäevaselt (lisaks Veterinaar- ja Toiduametile). Meie tegevust jälgivad veel Terviseameti ja Keskkonnaameti inspektorid.

  Saku Läte joogiveest on saanud sünonüüm 18,9 l-liitrisele pudeliveele ja veeautomaadile. Tihti kui öeldakse: “Kas sul Saku Läte on kontoris?“ mõeldakse selle all, et kas sul on joogiveeautomaat kontoris?

  Saku Läte on väärikas 20-aastane ettevõte, kes on saavutanud oma valdkonnas turuliidri positsiooni.

  See kõik teebki Saku Läte legendaarseks.

  Tulles tagasi nüüd Legendide VIP passi juurde, siis kohe selgitan, mis need passid endast kujutasid.

  Saku Läte sai 27.06 20-aastaseks. Kutsusime enda väärikad ja pikaajalised koostööpartnerid ja kliendid sünnipäevale. Kutse asemel said kõik kliendid Legendide VIP passi ehk passi, mis näitab meievahelist koostöösuhet. Meie jaoks on meie kliendid meile legendaarsed ja me soovime olla oma klientide jaoks legendaarsed.

  Muidugi sai Legendide VIP passiga tulla ka meie sünnipäevale :-)

  Airi Freimuth
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib