• Kingitustest!

  20. veebruar 2017

  Saku Läte on alati olnud tubli kliendikingituste tegija. Panen siia mõned (väga väikse valiku) inspiratsiooniks, mida oleme kliendikingitusteks või omatöötaja kingitusteks teinud ja mille puhul oleme saanud positiivset tagasisidet.

  -Saku Läte õlu! Jah, lugesite õigesti. Me ei tooda ise õlut, aga lasime teha ühe erilise partii meie jaoks ning saatsime need meie klientidele Saku Läte 18-aasta sünnipäeva kutsega kaasa. Paljud arvasid, et me hakkame õlut tootma, aga seda meil vähemasti praegu plaanis ei ole J

  -Värsked muffinid. Viisime väga paljudele klientidele jõulude puhul karbi värskete tassikookidega, mida valmistas meile Londiste. See oli väga positiivne üllatus meie klientide jaoks.

  -Magusad mandlid koos veejahutiga. Ühel aastal panime enda klientidele jõulude puhul magusad mandlid veepudeli peale üllatuseks kaasa.

  -Kaunist veepäeva! 22.03 on rahvusvaheline veepäev. Selle päeva paiku tasub meie klientidel meilt kindlasti vett tellida, kuna siis saadame teile kontorisse külla meie kliendihaldurid koos väikese meenega.

  -Vaasid töötaja või kliendi nimega. Miks just vaasid? Kontoris on väga tavaline, et keegi kingib lilli nt sünnipäevaks ja siis tuleb välja, et terve kontori peale on ainult üks vaas. Väga praktiline valik.

  -Praktilised meened. Nt lambavilla tooted, helkurid (ma ei tea, kas ma olen ainus, kellel võiks neid kuhjaga olla, sest pidevalt kaovad need müstiliselt kuhugi), mälupulgad, akupangad jne.

  -Praegu popid tooted. Nt. oleme kinkinud Kuma Design liblikaid, puidust tooteid (lipsud, kell), nahast tooteid ja lasknud ka Eesti disaineritel teha eritöid. Mulle isiklikult meeldib väga, et on nii palju erinevaid ja huvitavaid disainereid, kes pakuvad erinevas hinnaklassis põnevaid asju.

  -Enda firma tooted. Enda tooted on kõige parem kingitus. Mulle meeldib Saku Läte tooteid kinkida, sest me võime nende üle olla uhked.

  Airi Freimuth
  turundusjuht