• Eraklient

  26. märts 2018

  Meilt on tihti küsitud, et kas me erakliente ka teenindame. Me teenindame nii erakliente kui ka ärikliente.

  Tõsi, me oleme keskendunud siiski täna tarnele esmaspäevast reedeni kell 9-17ni ehk ajale, mil paljud erakliendid on tööl. Täpseid kellaajalisi tellimusi me vastu võtta ei saa.

  Kuidas siis on kõige parem erakliendil meie käest vett tellida?

  Kõige pealt mainime ära, et Saku Läte pakub täiesti tasuta kulleriteenust oma lepingulistele klientidele sh erakliendile. Me toome kauba sulle kontorisse-koju. Aitame tassida 9ndale korrusele kui tarvis. Me ei võta selle eest mitte mingit lisatasu.

  Tasuta kauba koju või kontorisse toomine on väga suur lisaboonus, mida me klientidele pakume. Transport on tihti ettevõtetele üks suuremaid kuluallikad. Meie sellest lisaväärtusest pole täna loobunud. See on osa meie mugavusteenusest.

  Mida aga teha siis, kui klient on tööl ja ei saa töö ajal vett vastu võtma tulla?

  Üheks lahenduseks on see, et me toome sulle vee töö juurde. Kui sa oled autoga sõitja, siis meie autojuht võib veepudelid panna sinu autosse ja saad need ise mugavalt koju viia. Päris mitmed kliendid kasutavad sellist lahendust.

  Teine variant on see, et meie autojuht helistab sulle ette, kui ta hakkab sinu juurde jõudma. Seda varianti ma ise mugavaks ei pea, sest klient peab koju sõitma ja siis tagasi tööle ning ajatama autojuhiga samale ajale kohtumise. Vahel peab ka meie autojuht ootama väga kaua kliendi ukse taga, samal ajal kui ta peaks oma tihedas graafikus olema juba järgmise kliendi juures.

  Kolmandaks viisiks on ise veele järgi tulla meie esindustesse. See on mugav variant neile, kes sõidavad autoga. Meil on mandril 4 esindust: Saku alevikus, Tartu linnas, Jõhvi linnas ning Pärnu linnas.

  Neljandaks variandiks on vahetada veepudeleid meie edasimüüjate juures.

  Vaata meie iseteeninduspunkte meie kodulehelt:http://sakulate.ee/

  Oluline on aga teada, et enamus edasimüüjate puhul kehtivad edasimüüjate hinnad mitte lepingulised hinnad. Klient peab omama tühja taarat, et vahetada see täis pudelite vastu.

  Ja muidugi, viiendaks: toome sulle vee koju. See on hea variant neile, kes on päeval kodus, teevad kodus tööd või saavad oma aega vabamalt planeerida. Koju toomise puhul on plussiks see, et meie autojuht aitab sul pudelid tõsta sinna, kuhu vaja.

  Hinnastamise puhul meil ei ole vahet, kas tegu on erakliendiga või ärikliendiga. Me teeme kõik pakkumised personaalsed. Võtame arvesse nt. tarbimise suurust. Vali kodulehelt välja enda lemmiktoode ja vajuta: küsi hinnapakkumist, vaata siit http://sakulate.ee/

  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib