• Tarnete oluline info

  15. juuli 2021

  Seoses kuumalainega ning puhkuste perioodiga toimetame teile vee ja kaubad kohale kuni 4 tööpäeva jooksul.

  Üldjuhul siiski kiiremini.

  Väga vabandame ebamugavuste pärast!

  KKK

  Miks tarned hilinevad?

  Meie jaoks on nii kliendid kui ka meie töötajad võrdselt tähtsad ja olulised. Me anname endast kõik, et meie töötajad saaksid õhtud veeta perega, ei peaks enda puhkuseid tühistama, kuid ka, et meie kliendid oleksid rahul ning saaksime tarned kohale toimetatud. Kahjuks me ei näinud sel aastal ette nii pikka kuumaperioodi, mis tekitas äärmiselt suure nõudluse joogivee järgi.

  Miks te ei palka renditööjõudu?

  Me palkame puhkuste perioodiks renditööjõudu, kuid kahjuks on ka renditöötajaid keeruline leida, kuna meie autojuhtide-klienditeenindajate töö on väga spetsiifiline ning töö võib nõuda erilubasid-sertifikaate, mida paljudel ei ole.

  Miks teil tihti automaatvastaja vastab?

  Kui kõik liinid on hõivatud, siis lähevad kõned automaatselt teatud aja jooksul automaatvastajale. Soovi korral saate paluda ka, et teile helistataks tagasi.

  Kuidas ma saaksin kiirkorras enda vee?

  Teil on alati võimalus pöörduda enda personaalse kliendihalduri poole siin, et leida kiire lahendus https://sakulate.ee/ettevottest/kontakt/

  Lisaks on teil võimalus tulla ise veele järgi Saku Läte esindustesse. Aadressi leiate siit https://sakulate.ee/ettevottest/kontakt/

   

  Saku Läte

  Joogivesi, mis hoolib.