• Saame tuttavaks Saku Läte kliendihalduri Elisega

  07. mai 2017

  Elis Hiob on Saku Läte Tallinna esinduse kliendihaldur. Elis pildistas ka Saku Läte selle aasta kalendri. Tegime Elisega väikese intervjuu.

  Milliseid Saku Läte tooteid sa ise fännad ja ka teistele soovitad?
  Nr 1 on kindlasti Saku Läte puhas joogivesi! Selleta lihtsalt ei saa. :) Ja veepudeli all siis ägeda väljanägemisega Saku Läte Cool Touch veejahuti ;)

  Lemmikuks on saanud ka Saku Läte Premium kohviuba, mida samuti igapäevaselt tarbin. Saku Läte kohviube soovitan kindlasti kõigile, kes pole veel meie kohviuba proovinud.

  Sa oled Saku Läte üks väga headest töötajatest ja kauaaegsemaid haldureid Tallinnas. Mis sind enda töö juures motiveerib? Üheks motivaatoriks on minul näiteks see, et sean endale isiklikud eesmärgid mille poole siis püüdlen. Väga motiveerivaks pean ka meie müügimängu.

  Lisaks halduritööle oled sa ka hea fotograaf. Kas Saku Läte kalendripildistamine oli sinu jaoks huvitav projekt? Jah, see oli väga huvitav projekt. Kogu selle asja ettevalmistamine oli juba väga huvitav. Ja pildistamise päeva melu oli lihtsalt suurepärane. Mul on väga hea meel, et nii paljud meie töötajad olid valmis kaasa lööma selles projektis. Varasemalt polegi midagi sellist teinud ja olen väga tänulik, et selline võimalus mulle osaks sai.

  Elise lemmik kohviuba saad osta siit

  Saame tuttavaks Saku Läte kliendihalduri Elisega

  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib