• „Mida sa selle veega teed!“

  12. juuni 2017

  Suvi on aeg, kus inimesed tarbivad rohkem vett kui tavaliselt.
  Ma tarbin eraisikuna 8-10 Saku Läte suurt pudelit kuus! Jah, 8-10! 2 täiskasvanut + 1 väike laps.
  Kui tuttavad seda kuulevad, siis nad imestavad, et mida sa selle veega teed!
  Ma panen siia kirja, mida ma selle veega teen.

  • Joon! Mulle meeldib panna Saku Läte jahedat vett väikesesse metallist joogipudelisse (0,5l) ning sattudes tööhoogu tühjeneb pudel pudeli haaval… Täiesti märkamatult. Kusjuures, kui mul oleks vesi kruusis või klaasis, siis ma ei kipuks seda nii palju jooma. Lisaks sellele, et ma päeval vett joon, on mul ka öösel veepudel enda kõrval. Mul on veel üks väike tegelane kodus, kes armastab ka palju vett juua. Tema jaoks on see veejahuti muidugi lihtsalt põnev toode, kus saab pidevalt käia oma väikest tassi täitmas.
  • Teen teed! Mu mehe lemmik on tee. Ta võib õhtuti peale tööd tasside viisi endale teed teha. Saku Läte veejahutiga on hea teed teha, sest seal on just õige temperatuur tee jaoks. See ei ole keev vesi, see on kuum vesi. Seega, enamus tee kasulikud ained säilivad.
  • Teen süüa. Kui mul on vaja kasutada vett toidutegemisel, siis ma kasutan üldjuhul Saku Läte vett. Kui midagi on vaja niisama läbi keeta, siis kasutan kraanivett. Sellisel juhul ma ei raatsi Saku Läte vett raisata. Toidu sees aga eelistan Saku Läte joogivett nt. suppide või kastmete ja hautiste tegemisel.
  • Teen kohvi. Mul on kodus JURA espressomasin ja sinna sisse panen ainult Saku Läte joogivett. Miks? Sest Saku Läte vee puhul ei ole vaja kasutada filtrit ja võin kindel olla selle kvaliteedis. Meil kodus pole väga hea kvaliteediga kraanivesi (neid põhjuseid võib olla erinevaid, kasvõi nt torustik on vana). Kohvi puhul eelistan ma ka maksimaalset kvaliteeti.
  • Teen trenni. Ma võtan alati jooksma minnes Saku Läte vett väikese pudeliga kaasa. Ma üldjuhul ei osta poest väikeseid veepudeleid, aga mulle sobib pudeli uuesti täitmine. Seega, trennikaaslaseks on see vesi hea :-) .

  Arvestades kõiki neid punkte, siis kulubki kokkuvõtvalt kuni 10 pudelit kuus. Ma olen ka aeg-ajalt kodukontoris. Ma ei taha kedagi ära ehmatada: kui te olete ikkagi enamus ajast kodust väljas päeval (töö juures), siis tõenäoliselt kulub teil vähem vett.

  Ma olen lihtsalt ekstreemne näide sellest, kuidas eraisik tarbib palju joogivett.

   

  Saku Läte jahuti CooltouchSIlver_Office

  Airi
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib