• Meenutusi… toidumess

  07. august 2017

  Saku Läte on osalenud väga mitmel üritusel luues kustumatuid mälestusi nii enda töötajate kui ka enda klientide jaoks.
  Räägin täna toidumessist, mis toimub igal aastal Tallinnas (Tallinn Foodfest/Tallinn Foodfair)

  Saku Läte toidumessil 2014

  Me võtsime messist osa sellepärast, et tutvustada klientidele meie uut Saku Läte kohviubade kaubamärki „Saku Läte Coffee“ ja uut veejahutite sarja „CoolTouch.*“

  Kuidas me ette valmistasime?

  See üritus oli kõikidele meie töötajatele tol ajal põnev ja huvitav, kuna ühtse meeskonnana ei olnud me varem messil käinud (osalejana).

  Kogu müügimeeskond aitas ürituse ettevalmistusele kaasa. Valmistasime klientide ja külastajate jaoks sadu ja sadu auhinnakotte. Auhinnakotikesed sisaldasid ka Saku Läte kohviubade väikepakke ja me pakendasime igat pakikest käsitsi- hoole ja armastusega! See töö nõudis väga palju aega.

  Me jagasime toidumessil TASUTA kvaliteetset kohvi (sh. cappuccinot, lattet jms) JURA espressomasinatest. Selle tarbeks kleepisime (jällegi!) käsitsi kõikidele kohvtopsidele peale Saku Läte kohvilogo kleebise. Pean ära mainima, et meie kohv oli mõistagi ülipopulaarne. Saku Läte joogivett andsime ka muidugi tasuta. Vendeni looduslikku mineraalvett andsime samuti tasuta. Üldse oli meie boksis kõik tasuta.

  Meil oli messil pildistamise kampaania, kus külastajad pidid tegema meie uue (puutetundliku paneeliga) veejahutiga pilti ja jätma enda e-posti. Loosisime välja auhindasid ning andsime kõikidele pildistajatele (teid oli sadasid, peaaegu tuhat!) meie hoole ja armastusega valmistatud auhinnakotikesed.

  Toidumess I 2014-1

  Riided õmblesime ka just toidumessi tarbeks tüdrukutele (jah, just õmblesime). Pildi pealt võib neid kleite (meestel pluusid) näha. Pildil oleme koos sõprade Elme Messer Gaasiga.

  Toidumess II 2014-2

  Üks väga tore üllatus meile oli see, et Folkselli poisid tulid meie box’i ja hakkasid pilli mängima ja laulma :-)

  Me ei tea, kuidas nad toidumessile sattusid, aga meile väga meeldis nende esinemine. Nii väga, et kutsusime nad ka enda Saku Läte 18 sünnipäevale klientidele esinema. Tõsi, nad külastasid ka mõnda teist messiboksi, aga „ürituse“ lõpetasid meie juures.

  Tegime käsikaameraga ka video ettevalmistustest ja messist. Seda võib näha YouTube’ist **

  Seal on näha, kuidas me ühtse tiimina ette valmistasime, isegi õmblemist on näha ning ka Folkselli poiste esinemist.

  Toidumess III 2014-3

  * Veeautomaatide sari “CoolTouch” on välja arendatud meie enda grupi siseselt, arvestades meie klientide soovidega. Tegu on ainulaadse ja uue põlvkonna veeautomaatide sarjaga, mis lähtub energiasäästlikkusest ja innovatiivsusest. Veeautomaate CoolTouch on võimalik rentida kolmes värvitoonis: kuldse, hõbedase või musta korpusega.

  **Kellel YouTube’i link ei avane, siis otselingi leiab siit: https://www.youtube.com/watch?v=KD7CF52BRBA

  Airi Freimuth
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib