• Kas sa teadsid, et …

  06. november 2017

  • kõikidel Saku Läte lepingulistel klientidel on enda personaalne kliendihaldur? Kui sa pole veel enda kliendihalduriga lähemalt suhelnud, siis võta ühendust enda lähima müügiesindusega. Kontaktid leiad siit http://sakulate.ee/ettevottest/kontakt-2/
  • Saku Läte korraldab aeg-ajalt kasutatud espressomasinate soodusmüüke? Kõik pakkumises olevad espressomasinad leiad meie kohvi kodulehelt. Vaata siit http://sakulate.ee/espressomasinate-rent-ja-kohv/espressomasinad-muugiks/ Tihti on need espressomasinad väga vähe kasutatud. Müüme viimaseid mudeleid, kuna asendame neid uuemate vastu. Saku Läte rendib JURA espressomasinaid era- ja äriklientidele.
  • Saku Läte Instagrami kontolt leiad huvitavaid tegemisi, mida korraldame enda klientidele kui ka töötajatele? Jälgi meid siit instagram.com/sakulateofficial/ Aeg-ajalt võib leida sealt ka Instagrami kampaaniaid.
  • Saku Läte kliendil on võimalik tellida endale kontorisse kohvidemo ja see on täiesti tasuta? Kohvidemo puhul saab klient maitsta meie kohviubadest valmistatud kohvi ja katsetada ise JURA espressomasina kasutamist. Kohvidemo tellimiseks võta ühendust enda kliendihalduriga ja leppige kokku aeg.
  • Saku Lätel on enda tellimiskeskus, kus saad mugavalt tellida kõiki meie tooteid?Tellimiskeskuses on näidatud baashinnad koos km-ga. Lepingulistele klientidele kehtivad automaatselt lepinguhinnad ja soodustused, kui tellimus meie andmebaasi jõuab. Tellimiskeskuses ei tule kauba eest koheselt tasuda. Lepinguline klient saab arve iga kuu alguses.
  • lisaks Saku Läte joogiveele on meie tellimiskeskuse kaudu tellitavatest toodetest populaarsuselt teisel kohal latte PIIM ja Saku Läte kohvioad Classic?Saku Läte müüb omanimelisi kohviubasid ja tundub, et piimakohvi austajaid on meie klientide seas palju. Jah, need tooted jagavad omavahel teist kohta.
  • Saku Läte tootmishoonesse on võimalik ka külla tulla? Justnimelt. Meie jaoks on oluline olla enda klientidele läbipaistvad. Saku Läte vett villitakse Saku vallas, Saale kinnistul. Personaalseks ekskursiooniks või grupiekskursiooniks võtke meiega ühendust ja leppige kokku aeg tallinn@sakulate.ee või helistage 614 0808. Vaadake Google’st, kuidas meie juurde jõuda https://www.google.com/maps/@59.2871204,24.6769913,13.67z?hl=et-EE
  • Saku Läte kuulub grupiettevõttesse Venden, kus on väljaarendatud ja patenteeritud veejahutite sari CoolTouch.

   

  Airi Freimuth
  Saku Läte
  Joogivesi, mis hoolib