Tööpakkumised

SAKU LÄTE OÜ on 1997. aastal asutatud esimene ettevõte Eestis, mis alustas puhta joogivee tootmist ja villimist ja on üks suuremaid joogivee tootjaid Eestis. Meie ettevõtte suunaks on kvaliteet, kliendisõbralikkus ning head maitsed. Meie müügiesindused asuvad Sakus, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Täna pakub Saku Läte kliendile kompleksteenust: veejahutid, väikepudelid ja kohviaparaadid- kõik ühest kohast- kiire ja lihtne.

  • Tööeesmärk on kvaliteedigrupi juhtimine lähtuvalt ettevõtte strateegilistest eesmärkidest.

    Tööülesanded:

    • Kvaliteedigrupi töö planeerimine, korraldamine ja meeskonnatöö juhtimine;.
    • Arendusprojektide algatamine või algatustes osalemine koostöös üksuste juhtidega;
    • Võtmemõõdikute loomine, töötulemuste analüüs ja aruandlus;
    • Tööjuhendite koostamine ja uute tööprotsesside juurutamine;
    • Vee- ja kohviaparaatide arvestuse pidamine, praagi ja mittevastavuste õigeaegne fikseerimine, andmete analüüs;
    • Sissetulevate ja väljaminevate jahutite ja kohvimasinate kvaliteedikontrolli organiseerimine;
    • Kvaliteedi alaste küsimuste ja kahjude menetlemine;
    • Eelarve koostamine, täitmise arvestus ja aruandlus.

    Nõudmised kandidaadile:

    • Kvaliteedi-või majandusalane kõrgharidus;
    • Töökogemus kvaliteedijuhtimise valdkonnas;
    • Meeskonna juhtimise kogemus;
    • hea suhtlemisoskus ja soov töötada meeskonnas, hea analüüsivõime;
    • arengule ja tulemustele orienteeritus, otsustus- ja vastutusvõime;
    • arvuti tundmine tavakasutaja tasemel (e-mail, internet, tekstitöötlus, lihtsam tabelarvutus);
    • väga hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil;
    • Kasuks tuleb kokkupuude majandustarkvaraga.

    Omalt poolt pakume sulle:

    • Stabiilset tööd, peagi 20 aastaseks saavas ettevõttes;
    • Motiveerivat töötasu;
    • Ettevõttepoolseid soodustusi;
    • Kogemustega meeskonna tuge ja täiendavat väljaõpet.

    Lisainfo:

    Asukoht: Saku
    Töö tüüp: täistööaeg, palgatöötaja
    Kuulutus aegub: 05.09.2017
    Kontaktisik: Alja Kuznetsova

  • Peamised tööülesanded:

    • Ettevõtte tarneahela ja ladude töö juhtimine;
    • Logistika arendusprojektide algatamine või algatustes osalemine koostöös üksuste juhtidega;
    • Uuenduste juurutamine;
    • Investeeringute planeerimine, eelarve koostamine, täitmise arvestus ja aruandlus;
    • Laopinna lay-out’i planeerimine ja efektiivne kasutamine;
    • Aparaatide, masinate, kauba ja seadmete arvestusprotsessi organiseerimine;
    • Aparaatide, masinate, kauba ja seadmete ladustamise, väljastamise, komplekteerimise ja utiliseerimise protsessi organiseerimine;
    • Inventuuri läbiviimine, tulemuste hindamine ja korrigeerivate meetmete planeerimine ja rakendamine;
    • HACCAP ja tööohutuse nõuete täitmise kontroll;
    • Laotehnika ja laopindade rendi- ja hoolduslepingute haldamine;
    • Meeskonna juhtimine.

    • Laologistika- või majandusalane kõrgharidus;
    • Eelnev töökogemus laologistika ja/või tarneahela juhtimise valdkonnas;
    • Hea suhtlemisoskus ja soov töötada meeskonnas, hea analüüsivõime;
    • Arvuti tundmine tavakasutaja tasemel (e-mail, internet, tekstitöötlus, lihtsam tabelarvutus);
    • Väga hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil;
    • Kasuks tuleb kokkupuude laomajandustarkvaraga;
    • B-kategooria autojuhilubade olemasolu.

    Omalt poolt pakume Sulle:

    • Stabiilset tööd, peagi 21 aastaseks saavas ettevõttes;
    • Motiveerivat töötasu (põhitasu + tulemustasu, mis lähtub töötulemusest);