Kohvitooted

GIFFARD SIIRUP

Giffard on Pranstusmaa ettevõte Angeris (Lore orus, Pranstsusmaa). Giffard alustas siirupi tootmise ja distributsiooniga 20. sajandi alguses. Neli generatsiooni hiljem on GIFFARD endiselt sama perekonna valduses.

Mille poolest on Giffard siirupid erilised?

Giffard siirupites kasutatakse ainult kõrg-kvaliteetseid puuviljamahla kontsentraate. Esmatähits on anda maitsele
võimalikult naturaalne puuvilja maitse. Giffard siirupites kasutatakse ainult 100% sahharoosi (kodusel meetodil
valmistatud) suhkrut ning ei ole lisatud kunstlikke aineid. Siirupid on erksavärvilised, intensiivse aroomi ja rikkaliku
maitsega. Selleks, et tagada siirupite värskus on neid kiir-pastöriseeritud, tänu sellele ei ole kasutatud Giffard
siirupites säilitusaineid. Giffard siirupid on mõeldud erinevatele kasutusaladele, olemas on magustavad siirupid, vürtsised siirupid, kuumajoogi siirupid ning klassikalised kokteilisiirupid.

Dilmah tee

Dilmah tee on Tseiloni tee bränd. Dilmah tee on toodetud perekonna poolt kes on kvaliteetse tee kasvatamise, korjamise ja töötlusega tegelenud 60 aastat. Pikaaegne kogemust on teinud Dilmahi brändi looja Merril J. Fernando tänaseks päevaks kõige kogenumaks teemeistriks maailmas.

Iga Dilmahi tee pakk on pakendatud spetsiaalsest fooliumist ümbrisesse, mis tagab nii tee hügieenilise serveerimise kui garanteerib, et tee säilitab oma värskuse, maitse ja lõhna. Need on omadused, mis tal olid siis, kui ta Tseilonil korjati ja pakendati.