Espressomasinate lisatarvikud

Piimakülmik JURA Piccolo 2l

 Piccolo piimakülmik 1

Elegantse kujuga piimakülmik garanteerib, et Sinu cappuccino, macchiato või caffe latte jaoks mõeldud piim püsib alati värske.

Mahutavus: 2 liitrit

 

Jura tassisoojendaja

JURA tassisoojendaja väike

Suurima naudingu saamiseks peaks täiuslik kohv olema serveeritud kuumalt. Tasse on soovitatav eelsoojendada, et valmiv kohv tassi voolates võimalikult vähe jahtuks.

Mõõtmed (L x K x S): 12,2 x 30,6 x 34,9cm

 

JURA piimatermos 0,4l

JURA_0_4_l_piimatermos

See elegantse vormiga roostevabast terasest piimatermos on mõeldud kasutamiseks neile, kes jumaldavad piimaga kohvijooke nagu cappuccino ja caffé latte.

Mahutavus: 0,4 liitrit

 

 

 

Piimajahuti JURA Cool Control Basic 1,1l

Piimatermos 1l 1 väike

Elegantne piimajahuti Cool Control Basic jahutab piima kuni 25° väliskeskkonnast madalamale temperatuurile. Kui piim on jahtunud 4 °C-ni, hoitakse seda edaspidi sel temperatuuril. See säästab energiat ja ei lase piimal jäätuda.

Mahutavus: 1 liiter

 

Piimajahuti JURA Cool Control 0,6l

0,6 coolcontrol väike

Kõrgkvaliteetne roostevabast terasest piimaanum mahutab 0,6 liitrit piima ning kuna anum asetseb jahutis nurga all, võimaldab see kogu piima optimaalse kasutuse

Mahutavus: 0,6 liitrit

 

JURA klaasist piimamahuti 0,5l

Acc_Glassmilkcont_psf_white.tif

Piimavoolik ühendub kaane külge – lihtne ühenduslüli tagab, et teekond, mille piim läbib, on täiesti puhas. Piimavooliku väline osa, mis tihtipeale määrdub kergesti, ei ole piimaga otseses kontaktis. Anumat võib pesta nõudepesumasinas.

Mahutavus: 0,5 liitrit